Pradinis Švietimas Ukmergės technologijų ir verslo mokykla parodoje „Studijos 2016”

Ukmergės technologijų ir verslo mokykla parodoje „Studijos 2016”

2135
0
DSC08940

DSC08940

Kiekvienas esame susidūręs su vienu reikšmingiausių gyvenimo apsisprendimų:  ką veikti, kuo užsiimti gyvenime? Nuo šio apsisprendimo priklauso, beveik visas žmogaus gyvenimas ir dažnai būna labai sunku jį priimti. Ypač jauniems, dar gyvenimiškos patirties neturintiems asmenims, kurių dažnai ne tik pasaulėžiūra, bet ir asmenybė nėra pilnai susiformavusi. Norint padėti tokiems apsisprendimo ieškantiems žmonėms yra leidžiamos brošiūros, lankstinukai taip pat informacijos gausu internete. Na, o pati veiksmingiausia priemonė yra susitikimas gyvai su universitetų, kolegijų, verslo mokyklų ir kitų lavinimo įstaigų atstovais, būtent tai ir galima padaryti mano aprašomoje parodoje.

Šiais metais XIV tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda vyko vasario 4-6 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Joje dalyvavo ir mūsų Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos atstovai. Mes pristatinėjome savo baldžių centro darytus darbus: vaikišką staliuką ir spintelę su stalčiais, kuri transformuojasi į stalą.

Taip pat mūsų mokykla specialiu aparatu, kurį pagamino mokyklos kalvystės būrelio vadovas Andrius Janulis, kaldino „Sėkmės grašius”. Būtent šis monetų presas mūsų mokyklos ekspozicijoje sulaukė daugiausia dėmesio. Daug ką ši idėja sužavėjo, kiekvienas norėjo pats nusikaldinti savo pinigėlį, kad prisišauktų sėkmę. Taip pat daugelis panorusių nusikaldinti savąjį ,,Sėkmės grašį“ juokaudami klausė, kodėl mes turėdami tokį aparatą, dar nepradėjome gaminti tikrų euro monetų. Na, o mes juokaudami atsakydavom, kad kitais metais gaminsime ne tik euro monetas, bet ir popierines kupiūras. Dažnas apsilankęs mūsų ekspozicijoje stebėjosi, kaip paprastai ir beveik be jokio triukšmo, galima pasigaminti monetą, kurios vienoje pusėje – Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos pastato atvaizdas su data ir užrašu ,,Sėkmės grašis“, kitoje –  mokyklos pavadinimas ir jos logotipas.

DSC08954

Žinoma, šioje parodoje mes nebuvome vieninteliai dalyviai, joje savo verslo mokyklas, universitetus, kolegijas ir akademijas atstovavo daugybė mokinių ir studentų iš visos Lietuvos ir užsienio. Labiausiai tarpusavyje konkuravo kirpimo ir  makiažo specialistų atstovai, parodoje buvo ne vienas ir ne du jų stendai, kuriuose žmonėms buvo daromos šukuosenos ir makiažas. Taip pat teko matyti daugybę virėjų specialybę atstovaujančių stendų, juose buvo gaminami ir konditeriniai gaminiai, ir lengvi užkandžiai, taip pat parodos metu vyko ir virėjų kovos. Parodoje tvyrančią nuotaiką labai stipriai kėlė Lietuvos edukologijos universiteto mimai, kurie vaikščiodami šmaikščiai pabrėždavo žmonių silpnybes, nuobodžiaujančius kviesdavo dalyvauti siūlomose pramogose. Netrūko ir fotografų, kurie fotografavo įdomesnius eksponatus ir pramogas, taip pat čia buvo galima sutikti ne vieną mokytoją, kuris rinko informaciją savo mokyklos mokiniams.

Tokiuose renginiuose galima ne tik atrasti atsakymus į rūpimus klausimus, bet ir išsirinkti įstaigą, kurioje norėtum mokytis, galima gauti papildomos informacijos iš pačių mokinių, studentų. Būtent todėl ši tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda, kiekvienais metais sulaukia daugybės žmonių susidomėjimo ir teigiamų atsiliepimų.

DSC08937

Na, o aš, kaip mokinė, žmonėms, kurie nežino, ko nori iš gyvenimo, patarčiau apsilankyti tokio pobūdžio renginiuose. Visai netrukus, VASARIO 18 DIENĄ, tai galėsite padaryti ir Ukmergės technologijų mokykloje, konferencijoje „TAVO SĖKMĖS KELIAS“,  nes čia atvyks virš 35 universitetų ir kolegijų susipažinti su Jumis.

Visi renginio svečiai galės nusikaldinti savo „Sėkmės grašį“!

Maloniai laukiame ir tikimės gausaus dalyvių būrio!

Lauryna Vaitkevičiūtė KO1MA1/15

ukvm.lt

Daugiau nuotraukų: http://ukvm.lt/index.php/item/286-studijos-2016

sekmes kelias

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia