Pradinis Gyvenimas Žmonės Ukmergės gatvėse – aktoriaus V. Šapranausko BMW

Ukmergės gatvėse – aktoriaus V. Šapranausko BMW

2264
0
Andželika už savo svajonių mašinos vairo

Andželika už savo svajonių mašinos vairo

Juodas BMW. 7-ta klasė. Variklio darbinis tūris – trys litrai. Tai iliustruojantys registracijos numeriai. Pagaminimo metai – 1996. Klasikinis modelis, iki šiol atrodantis prabangiai, išskirtinai, galingai. Viduje – odinis salonas, medžio apdaila ir įmontuotas telefono aparatas.
Taip, automobiliui dvidešimt metų. Skardos vietomis paėstos rūdžių. Kuo šis BMW gali būti ypatingas?

 Išskirtiniai numeriai 7-ta klasė ir variklio tūris

Tuo, kad jis kažkada buvo a.a. aktoriaus Vytauto Šapranausko automobilis. Panašu, kad labai mylėtas, prižiūrėtas, saugotas. Google vaizduose nepavyko aptikti garsaus aktoriaus nuotraukos su šiuo BMW – ten pilna fotografijų, kai 2009 m. ugnis nusiaubė kitą V. Šapranausko automobilį, BMW X5. Jau nebepaklausime, bet labai tikėtina, kad iš gyvenimo sava valia pasitraukęs aktorius mėgo būtent BMW. O tai reiškia, kad jam patiko galia, greitis, patvarumas, vokiška kokybė.

received 1092929864079570 1

Kad mašinos savininkas buvo V. Šapranauskas, įrodo transporto priemonės pirkimo-pardavimo sutartis, kuri dabar – naujosios BMW šeimininkės, žinomos Ukmergės kirpėjos Andželikos Narbutaitės rankose. Būtent toks BMW buvo ilgai siekta jos svajonė. Andželika pasakoja, kad iki šiol vairavo „penktąjį“, tačiau „septintojo“ ieškojo gal ketverius metus. Ne naujo, bet būtent tokio, jau galimo pavadinti klasikiniu. Moters pageidavimai buvo kiek kitokie: ne mechaninė, bet automatinė pavarų dėžė, baltas odinis salonas. Šį BMW rado pagal sklebimą. „Susitikome su pardavėjais. Mašina dar tik važiavo link manęs, o aš iš karto pajutau, kad tai – mano automobilis. Nekilo jokių dvejonių“ – galima sakyti, kad automobilį Andželika įsigijo vedama tik nuojautos.

BMW įrengtas telefonas

Moteris įdėmiai nestudijavo BMW dokumentų. V. Šapranausko pavardę juose aptiko Andželikos dukra Goda. „Jaučiuosi keistai, bet labai gerai. Jaučiu savotišką šilumą. Dažnai pagalvoju, kaip pats Vytautas jautėsi, vairuodamas šią mašiną. Manau, kad puikiai, taip, kaip dabar jaučiuosi aš. Po darbo sėdu į automobilį, visu garsu pasileidžiu muziką ir apsuku kelis ratus aplink miestą“. Šiandien jau nebesužinosime, bet gal panašiai elgėsi ir aktorius: svaigo nuo vairavimo, muzikos, galios ir greičio. „Mašina tiesiog turi gerą aurą ir aš labai patenkinta, kad dabar ji yra mano. Man labai pasisekė,“ – nuoširdžiai prisipažįsta Andželika.

Žurnalo VILKMERGE.LT medžiaga

BMW VIENAS

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia