Pradinis Lietuvos naujienos Šviežias maistas iš Lietuvos ūkių ant jūsų stalo – vos per vieną...

Šviežias maistas iš Lietuvos ūkių ant jūsų stalo – vos per vieną dieną: startuoja nauja paslauga „DPD Fresh“

550
0
DPD

Siuntų pristatymo bendrovė „DPD Lietuva“ pirmoji rinkoje pristato šviežios produkcijos pristatymo paslaugą „DPD Fresh“: nuo šiol šviežias maistas iš Lietuvos ūkių ir vietinių gamintojų pirkėjus pasieks jau kitą darbo dieną.

Naudojantis paslauga „DPD Fresh“ gyventojai galės greičiau ir patogiau įsigyti smulkiųjų Lietuvos ūkininkų ir gamintojų siūlomą šviežią produkciją: pieno, mėsos, žuvies produktus, daržoves bei vaisius.

„Įtemptas gyvenimo ritmas skatina vartotojus atsigręžti į save bei daugiau dėmesio skirti savo sveikatai ir sveikai mitybai. Augant pirkėjų sąmoningumui ir visuomenės susidomėjimui šviežiu, tvariai užaugintu maistu, vis labiau populiarėja įvairesnė vietos ūkininkų ir gamintojų produkcija. Pristatyta paslauga leidžia pirkėjams patogiai, greitai ir iš pirmų rankų įsigyti lietuviškus maisto produktus bei tokiu būdu remia vietos gamintojus“, – sako Robertas Vilkaitis, „DPD Lietuva“ generalinis direktorius.

 Skatins šviežio maisto prekybą internetu

Statistiniai duomenys rodo, kad maisto prekybos internetu rinka kasmet sparčiai auga, o vien praėjusiais metais daugiau nei trečdalis tokiu būdu apsipirkinėjusių vartotojų pirko būtent maisto produktus.

Nepaisant to, tik nedidelė dalis smulkiųjų šalies verslininkų siūlo savo produkciją elektroninėse prekybos vietose, pastebi R. Vilkaitis.

„Dėl sudėtingos šviežių maisto produktų logistikos, daugelis Lietuvos gamintojų savo produkcija ir toliau prekiauja turguose, mažose krautuvėlėse ar tiesiai iš namų. Tikimės, kad pristačius paslaugą daugiau šalies ūkininkų pereis prie tiek jiems, tiek pirkėjams patogesnės elektroninės prekybos. Tokiu būdu pirkėjai galės mėgautis šviežia, sveikesne produkcija net iš geografiškai nutolusio ūkio, o verslai galės daugiau dėmesio skirti savo veiklos modernizavimui ir plėtrai“, – pažymi „DPD Lietuva“ generalinis direktorius.

„Prancūzijoje turime „Chronofresh“ paslaugą, kuria galima naudotis perkant šviežius produktus iš bet kurios internetinės parduotuvės. Tai labai patogu, todėl apsidžiaugėme sužinoję, kad tokia paslauga diegiama ir Lietuvoje! Tikiu, kad ir mūsų krautuvėlės klientai bus patenkinti galėdami per „DPD Fresh“ gauti mūsų siūlomus šviežius produktus, kuriais nuo šiol prekiausime ne tik krautuvėlėje Klaipėdoje, bet ir internetinėje parduotuvėje – tokios paslaugos atsiradimas Lietuvoje mums padeda plėsti savo veiklą“, – Olivier Criou prancūžiško maisto ir gėrimų krautuvėlės Miam Miam įkūrėjas Klaipėdoje.

Kur galima patogiai rasti internetu prekiaujančius verslus?

„DPD Fresh“ startiniame etape ir tam, kad gyventojams palengvintume prekybininkų ir jų produktų paiešką, visus šalies mastu pradėjusius prekiauti ūkius ir prekybininkus viešiname mūsų pačių svetainėje www.dpdfresh.lt, o vėliau tikimės, kad rinkoje ims vystytis kiti prekybos modeliui „nuo ūkio iki stalo“ reikalingi atributai, pavyzdžiui Nacionaliniai interneto portalai (marketplace), kurie taps visuotinai žinomi, apjungs vietinius ūkius ir prekybininkus mažmeninei prekybai internetu, vystysis specializuoti produkcijos sandėliavimo sprendimai, leisiantys sandėliuoti, atrinkti ir pakuoti ar tiesiog konsoliduoti skirtingų prekybininkų parduotas prekes. Ši logistinė naujovė rinkai atveria kur kas daugiau verslo galimybių nei tik platesnę prekybos geografiją.

„Mūsų klienai turi šansą mėgautis itališkais gastronomijos gaminiais savo virtuvėje. Nauja „DPD Fresh“ paslauga tai dar palengvins – produktas bus atidžiai supakuotas, o dėl užtikrinamų pristatymo temperatūros sąlygų bei operatyvumo, prekę klientas gaus šviežią ir kokybišką. Mes vertiname savo klientus ir siekiame suteikti nepriekaištingą apsipirkimo patirtį. Mūsų partnerystė su „DPD Lietuva“ atspindi šį įsipareigojimą, užtikrinant patogų užsakymo ir pristatymo procesą“, – teigia Jūratė Katilienė Itališko maisto ir gėrimų parduotuvių „Mažoji Italija“ bendrasavininkė.

Saugus ir kokybiškas pristatymas

Su „DPD Fresh“ maisto prekių siuntų pristatymas vyks panašiai kaip tai vyksta pristatant įprastas siuntas: galios įprasti siuntų surinkimo ir pristatymo terminai, galimas ir dažnas pristatymas per 1 darbo dieną.

„Priimdami ir gabendami siuntą rūpinamės, kad jos gavėją pasiektų pirminio šviežumo maisto produktas, toks kokį jį išsiuntė ūkis ar pavyzdžiui gurmaniško maisto prekybininkas. Dėl šios priežasties taikome griežtus temperatūros, galiojimo laiko ir maisto siuntos tipo reikalavimus, o kartu imamės papildomų saugumo priemonių dėl pažeistų ar netinkamų siuntų“, – sako „DPD Lietuva“ generalinis direktorius.

Viso siuntos kelio metu pristatymas bus vykdomas transporto priemonėse, aprūpintose specialia temperatūrinio režimo palaikymo nuo 0°C iki +4°C įranga. Visuose „DPD Lietuva“ terminaluose esanti šaldymo patalpa ir kita transportavimo įranga turės specialius daviklius, fiksuojančius ir pranešančius apie bet kokius maisto siuntos temperatūros pasikeitimus.

Daugiau apie naują paslaugą „DPD Fresh“ galite skaityti čia.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia