Home Švietimas Vaikai piešė atšvaitus

Vaikai piešė atšvaitus

1645
0

dscn8967Siesikų miestelio bendruomenė šeštus metus dalyvauja projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Bendruomenės nariai organizuoja įvairius renginius saugaus eismo tema suaugusiems, glaudžiai bendradarbiauja su Siesikų gimnazija. Lietuvos automobilių direkcija lapkričio 6 dieną paskelbė Atšvaitų diena. Vaikai dalyvavo piešinių konkurse ,,Atšvaitą kuriu – kelyje saugus esu“.

dscn8918Kiekvienas dalyvis nupiešė tokį atšvaitą, kurį norėtų kasdien nešioti prisisegęs. Visi konkurso dalyviai dovanų gavo po atšvaitą ir pažadėjo eidami į mokyklą ar keliaudami tamsiu paros metu visada juos segėti. Nuo mažens suaugusieji vaikus turi mokyti kaip taisyklingai užsidėti atšvaitą ir jį nešioti.

dscn8976Atšvaitas, atspindintis šviesą, turi būti gerai matomas ir tvirtinamas žmogaus kelių aukštyje dešinėje pusėje, kad galėtų atspindėti atvažiuojančio automobilio šviesas, nes pats atšvaitas nešviečia. Būdami atsakingi ir kultūringi eismo dalyviai galėsime saugiai keliauti ir sveiki sugrįžti į namus.

Siesikų miestelio bendruomenės pirmininkė Leokadija Talalienė

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here