Pradžia Švietimas Ukmergės mokinių savivaldų informavimo centro naujasis pirmininkas

Ukmergės mokinių savivaldų informavimo centro naujasis pirmininkas

1250
0

Šių metų rugsėjo 26 d. šešių Ukmergės mokinių savivaldų atstovai susirinko į jau ketvirtus metus vykstantį rinkiminį rudens mokinių savivaldų forumą. Savivaldų pirmininkai ir jų atstovai susirinko aptarti Lietuvos moksleivių sąjungos padalinio – Ukmergės mokinių savivaldų informavimo centro (Ukmergės MSIC) buvusio pirmininko – Igno Rozmano veiklos ataskaitą, bei naujosios kandidatės metų tikslus. Jau ketvirtus metus mieste veikiantis Ukmergės MSIC – vienija ir stiprina mokinių savivaldas bei atstovauja mokinių interesams vietos ir nacionaliniu lygmenimis.

Ukmergės MSIC buvęs l. e. p. Pirmininkas Ignas Rozmanas, rinkiminio mokinių savivaldų forumo metu pristatė savo metų veiklos ataskaitą, kuri supažindino mokinių savivaldų pirmininkus ir atstovus su UMSIC organizuotais renginiais: mokinių savivaldų mokymais, mokyklų šturmais, karjeros savaite, mokinių savivaldų neformaliais vakarais, vienu iš svarbiausių, nacionalinio lygmens Vasaros forumu „Įžiebk pilietiškumo kibirkštį“ , taip pat ir su vidine veikla: vykusių vadovų klubų nutarimais ir atstovavimu Ukmergės rajono jaunimo organizacijų sąjungos susirinkimuose. Po pristatytos ataskaitos ji buvo sėkmingai patvirtinta. Taip pat mokinių savivaldų pirmininkams ir atstovams buvo pristatytos „Metų savivaldos“ konkurso taisyklės. Konkursas startuoja jau nuo spalio 1d., tad linkime savivaldoms didelės sėkmės, produktyvių ir organizuotų mokslo metų, kurių pabaigoje išaiškės pati geriausia „Metų savivalda“. Pagrindinis šio rinkiminio mokinių savivaldų forumo tikslas buvo išsirinkti naują UMSIC Pirmininką, kuris sąžiningai ir atsakingai atstovautų Ukmergės moksleivių nuomonę. Turėjome vieną kandidatę – Ievą Rinkevičiūtę, kuri prisistatymo metu aiškiai ir tikslingai nurodė savo pirmininkavimo kadencijos metų prioritetines veiklos sritis, UMSIC viziją ir UMSIC savanorių komandą, kurie jai padės šiais metais dirbti, o ji skatins juos tobulėti. Vienbalsiu mokinių savivaldų nutarimu, Ieva Rinkevičiūtė tapo UMSIC pirmininke.

Ukmergės moksleiviai pagaliau turi naują Pirmininkę, kuri visus metus atstovaus Ukmergės mokinių savivaldų moksleivių nuomonei ir žada gerinti atstovavimo bei komunikacijos sritis. Taigi linkime Ievai sėkmės darbuose toliau tęsiant UMSIC veiklą ir keliant mokinių savivaldų kompetencijas.

Ukmergės mokinių savivaldų informavimo centro (MSIC) – Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) padalinio savanoriai

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą