Pradžia Švietimas „SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ MOKYKLŲ BANGA PER LIETUVĄ 2018“

„SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ MOKYKLŲ BANGA PER LIETUVĄ 2018“

1887
0

Balandžio 25 dieną vaikų lopšelyje-darželyje „Eglutė“ vyko renginys , skirtas paminėti sveikatą stiprinančių mokyklų 25 – metį. Renginyje dalyvavo aštuonios lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupės iš ir viena priešmokyklinio amžiaus vaikų grupė iš lopšelio-darželio „Buratinas“. Iš viso renginyje dalyvavo 131 ugdytinis, 14 pedagogų, 9 auklėtojų padėjėjos, pavaduotoja ugdymui ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė.

Besiruošdami renginiui, dalyviai pasigamino sveiką gyvenseną atspindinčius simbolius: vaisius, daržoves, saulę, debesėlius ir kt. Sveikatą stiprinančių mokyklų banga prasidėjo lopšelio-darželio „Eglutė“ kiemelyje. Visus dalyvius į gražų renginį subūrė muzika ir nuotaikinga mankšta. Po mankštos visi renginio dalyviai patraukė link per mišką vedančio Sveikatingumo tako. Žygio metu buvo organizuojamos bėgimo varžybos, ėjimas ir šokinėjimas per kliūtis. Vaikai tyrinėjo ir rinko gamtinę medžiagą, klausėsi paukščių balsų, kvėpavo grynu pušyno oru. Sveikatos žygį vainikavo į orą paleisti žalias, raudonas ir geltonas balionai. Taip paminėjome Lietuvos valstybės šimtmetį ir sveikatą stiprinančios mokyklos 25-metį. Sveikatingumo taku visi renginio dalyviai nukeliavo apie 4,65 km.
Vaikai džiaugėsi įdomiu žygiu, rinko kankorėžius ir, grįžę į grupes, auklėtojų klausė, kada vėl keliaus į mišką. Vakare, atėjus tėveliams, vaikai prašė kartu apsilankyti Sveikatingumo take. Pedagogai taip pat džiaugėsi pakeitę aplinką, pajudėję, pakvėpavę grynu oru.

Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ informacija

Ankstesnis straipsnisSiesikų pilies galerijoje pristatomi Kristinos Zazerskienės raugo keramikos indai
Kitas straipsnisKREPŠINIO ŠVENTĖ

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia