Pradžia Švietimas „Judėjimo savaitės“ renginiai Ukmergės lopšelyje-darželyje „Buratinas“

„Judėjimo savaitės“ renginiai Ukmergės lopšelyje-darželyje „Buratinas“

2528
0

068Lopšelio-darželio „Buratinas“ bendruomenė jau antrus metus dalyvavo visoje Europoje vykstančioje sporto savaitėje, kurios iniciatoriai yra „Europos komisija“, propaguojanti sportą ir skatinanti vaikus, jaunimą ir suaugusiuosius būti fiziškai aktyviais. Visą savaitę įstaigoje buvo organizuojamos įvairios judėjimo formos: mankšta netradicinėse aplinkose, „Futboliuko“ renginys, judrieji žaidimai, estafetės, orientacinis bėgimas, pokalbis-diskusija apie sveiką mitybą.

062Rugsėjo 16 d. lopšelio-darželio „Buratinas“ ugdytiniai, įstaigos bendruomenė rinkosi sporto aikštelėje. Juos pasveikino direktorė su Europos judėjimo savaite. Grojant linksmai muzikai meninio ugdymo pedagogė Židronė Gružauskienė kvietė apšilimui. Visi smagiai atliko mankštą ir rungtyniavo estafetėse. Jose vaikai parodė savo vikrumą, greitį, tikslumą, lankstumą ir visą rytmetį praleido gryname ore.

239Rugsėjo 19 dieną, pirmadienį vyko „Futboliuko“ renginys, skirtas sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo skatinimui ir užimtumo didinimui.

036„Judesio diena“ – tai komandinės varžybos su nuotaikingomis estafetėmis ir rungtimis skirtingų amžiaus grupių vaikams. Ketvirtą „Judėjimo savaitės“ dieną vyresniosios ir priešmokyklinės grupių ugdytiniams buvo organizuotas orientacinis bėgimas šalia įstaigos esančioje parko erdvėje. Lydimi puikios nuotaikos vaikučiai smagiai pasileido per čežančius rudeninius lapus ir nesunkiai įveikė bėgimo atkarpą bei užduotis.

026„Sportas ir sveika mityba – tai sveiko ir aktyvaus gyvenimo receptas“. Paskutinę savaitės dieną Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Evelina Kimsė ir Skirmantė Sabaliauskienė organizavo pokalbį-diskusiją su vyresniųjų grupių vaikais apie sveikus ir nesveikus maisto produktais, kartu su vaikai dėliojo produktus į sveikatos piramidę pagal jų naudingumą žmogui. Vaikai pagilino turimas ir įgijo naujų žinių apie sveiką mitybą.

205Judėjimo savaitės renginiai prabėgo greitai ir įdomiai. Savaitės renginius lydėjo puiki nuotaika, muzika, judesys, šypsenos ir puikus oras. Tikimės, kad mūsų įstaigoje taps tradicija kasmet organizuoti „Judėjimo savaitę“.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Rita Maculevičienė

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą