Pradžia Švietimas Jaunimėlis Draugystės medis sužaliavo

Draugystės medis sužaliavo

1690
0

2019 m. gegužės 8 dieną mūsų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais vykdė projekto „Atverkime širdis gerumui“ antrą susitikimą, kuris vyko Ukmergėje. Atvykę svečiai iš Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos bei Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos atvežė draugystės linkėjimus, smagias dainas, o mūsų 8b klasės mokinio sukurtą sonetą, skirtą tautų bendrystei, skaitė Greta Namikytė.

Protų mūšyje „Mes visi – Europos piliečiai“, kurį parengė istorijos mokytoja Danguolė Tauginienė, laimėjo draugystė. Visi dalyviai buvo paskatinti smulkiomis dovanėlėmis.

Susitikimo metu mokiniai užaugino Draugystės medį. Dalyviai surinko per 60 sentencijų apie draugystę, įrašė jas į paruoštus medžio lapus ir jis sužaliavo. Visi dalyviai įsiamžino nuotraukose.

Smagiai pabendravę, svečiai tęsė pažintį su Ukmerge kraštotyros muziejuje. Vėliau kopė į piliakalnio viršūnę, kur mokinius pasitiko mokyklos direktorius Arūnas Kerza bei 8b klasės mokinės. Direktorius įdomiai papasakojo Ukmergės miesto istoriją, o mergaitės pasidalino legendomis apie mūsų miesto kilmę.

Su nekantrumu lauksime išvykos į Lavoriškių Stepono Batoro gimnaziją, kuri numatyta birželio mėnesį.

Ankstesnis straipsnisNuotekų sistemos
Kitas straipsnisDraugijos „Žalgiris“ varžybose futbolininkai ketvirti

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia