Pradžia Švietimas Jaunimėlis Buvę Taujėnų gimnazijos abiturientai remia gabius mokinius

Buvę Taujėnų gimnazijos abiturientai remia gabius mokinius

2209
0

Taujėnų gimnazijoje jau ketvirtus metus vykdoma gabių mokinių rėmimo programa, kurios tikslas paremti ir paskatinti gabius 5-8 klasių bei gimnazijos I-IV klasių mokinius, pasiekusius puikių rezultatų.

Programą vykdo ir organizuoja komisija, sudaryta iš Taujėnų gimnazijos bendruomenės narių ir rėmėjų. Džiugu, kad pagrindinis rėmėjas ir vienas iš šios programos iniciatorių yra buvęs Taujėnų gimnazijos mokinys Ramūnas Auglys, kuris yra ir šios programos komisijos pirmininkas.

Jis su žmona Vaida, taip pat buvusia Taujėnų gimnazijos mokine, gyvena nebe gimtinėje, o Ukmergėje, tačiau mielai bendradarbiauja su Taujėnų gimnazija, neatsisako paremti ir padėti. Kasmet rugsėjo 1-ąją – Mokslo ir žinių dieną gabūs Taujėnų gimnazijos mokiniai gauna pinigines premijas, o abiturientams, valstybinių brandos egzaminų metu gavusiems 100 balų įvertinimus, prizai įteikiami mokslo metų pabaigoje.

Taujėnų gimnazijai svarbi ne tik buvusių mokinių parama, bet ir pagarba, išlikęs ryšys bei geranoriškas požiūris į švietimo problemas ir vaikų išsilavinimą.

Mokytoja Milda Titenytė

Ankstesnis straipsnisProjektas „Nuo skudurinės Onutės iki… “
Kitas straipsnisPaskola suteikia galimybę Naujus metus sutikti svečioje šalyje

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia