Pradžia Švietimas Aštuntokų išvyka į renginį #SWITCH

Aštuntokų išvyka į renginį #SWITCH

1547
0

Rugsėjo 19 d. 8a klasės mokiniai bei mokytojos Milda Pusvaškienė ir Jolita Miškinienė dalyvavo jau trejus metus iš eilės vykstančiame didžiausiame Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje #switch.

Tai atviras ir nemokamas renginys, prieinamas tiek patyrusiems verslininkams ar viešojo sektoriaus darbuotojams, tiek mokiniams, mokytojams, studentams.

Konferencijoje didelei miniai dalyvių buvo pristatyti 2030-ųjų metų robotų sugebėjimai, dirbtinio intelekto pajėgumai, svarbiausios ateities kompetencijos, programavimas ir begalė daug naujų dalykų.

Įkvepiančia patirtimi dalijosi kripto-investorius, Dash Digital Cash bendruomenės narys, CryptoTax&Legal partnerisTomas Gurvičius, Nerijus Mačiulis, kuris yra baigęs Vytauto Didžiojo ir ISM universitetus, mokęsis Šveicarijos Bankininkystės Institute, yra įgijęs makroekonomikos magistro bei socialinių mokslų daktaro laipsnius. Šiuo metu Nerijus taip pat dėsto makroekonomiką ISM magistrantams, Švietimo ir mokslo ministrės patarėjas bendrojo ugdymo klausimams Arminas Varanauskas, AINIUS LAŠAS, KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menu fakulteto vadovas, Nijolė Janina Matulevičienė, autorinių ir gretutinių teisių ekspertė, bei daugelis kitų Lietuvos bei užsienio verslo ir visuomenės lyderių.
Mokiniai turėjo galimybę paskraidinti dronus, virtualių akinių pagalba pasijusti lyg žaidime, išbandyti įvairias technologijas.

Iš renginio mokiniai grįžo pasisėmę daug naujų žinių bei karjeros ugdymo tikslų.

Išvyką parėmė Ukmergės raj. savivaldybė.

8a klasės mokinė Gabrielė Nenartavičiūtė

Ankstesnis straipsnisMobiliojo ryšio operatoriai Lietuvoje vykdys dažnių keitimo darbus
Kitas straipsnisPer praėjusią savaitę ugniagesiai gelbėtojai išvyko 6 kartus

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia