Pradžia Švietimas Moksleiviai rinkosi savo Sėkmės kelią (video)

Moksleiviai rinkosi savo Sėkmės kelią (video)

2719
0
IMG 7503

IMG 7503

Vasario 18 dieną jau aštuntą kartą Ukmergės Technologijų ir verslo mokykloje vyko konferencija „Tavo sėkmės kelias“, kurioje savo studijų programas pristatė įvairūs Lietuvos universitetai, kolegijos ir profesinės mokyklos: Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, Lietuvos Sveikatos universitetas, Mykolo Riomerio universitetas, Vilniaus kolegija, Vytauto Didžiojo universitetas, Kolpingo kolegija, Lietuvos Edukologijos universitetas, Aleksandro Stulginskio universitetas bei kt.

 IMG 7419

Konferencijos dalyvius ir svečius pasveikino rajono meras Rolandas Janickas, kuris palinkėjo ne tik surasti savo sėkmės kelią, bet suradus jį, nepamiršti ir Ukmergės.

IMG 7463

Konferencijos pradžioje apie Lietuvos ūkio vystymosi tendencijas bei šiuo metu ir ateityje paklausias specialybes kalbėjo Lietuvos darbdavių konfederacijos generalinio direktoriaus pavaduotojas Vaidotas Levickis.

IMG 7469

Ukmergės Technologijų ir verslo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius pristatė pranešimą „Kuo patrauklus profesinis lavinimas“.

LAMA BPO atstovas Saulius Bugailiškis informavo apie naujoves stojant į aukštąsias mokyklas 2016 metais. 

 

IMG 7479 IMG 7498

Nemažai dėmesio sulaukė studentų pasirodymai: dainos, šokiai, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto studentų sukurto roboto mankšta.

IMG 7535 IMG 7511

Į konferenciją atvyko ne tik Ukmergės ir jos rajono mokyklų moksleiviai, bet ir Širvintų, Jonavos ir kitų rajonų bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, karjeros konsultantai ir kiti suinteresuoti asmenys. Konferencijoje ne tik galėjai sužinoti apie universitetų ir kolegijų programas, bet veikė ir karjeros konsultacijų erdvė, kurioje vyko individualios karjeros konsultacijos moksleiviams, studentams ir tėvams.

IMG 7552 IMG 7334

Po oficialiosios dalies visi svečiai galėjo susipažinti su atvykusių į konferenciją universitetų ir kolegijų vaizdine, informacine medžiaga, sužinoti apie stojimo ir studijavimo sąlygas jose. Vyko karjeros konsultantų konsultacijos. Vėliau norintys galėjo susipažinti su Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, pasivaikščioti po kabinetus, laboratorijas. Pageidaujantys galėjo vykti į ekskursijas po Ukmergės įmones, kurios bendradarbiauja su mokykla: UAB „Likmerė“, UAB „Narbutas“, UAB „Stansedabrikken“. O lauke visi galėjo apžiūrėti Lietuvos ir Amerikos kariuomenių ratinės technikos ir ginkluotės parodą.

vilkmerge.lt

{youtube}iZHWI-JZQOs{/youtube}

vilkmerge.lt video

{youtube}kjje3WMpcV8{/youtube}

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos video

DSC03588 DSC03600

DSC03604 IMG 7367

IMG 7369 IMG 7356

IMG 7377 IMG 7380

IMG 7411 IMG 7410

IMG 7461 IMG 7457

IMG 7548 IMG 7346

Daugiau nuotraukų vilkmerge.lt FACEBOOK ČIA.

 

Ankstesnis straipsnisLaumėnuose vienos gatvės tvarkomos, o kitos paliekamos likimo valiai
Kitas straipsnisŠachmatininkai paminėjo Vasario 16-ąją

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia