Pradinis Sportas Kitas sportas Šalies seniūnijų finalinėse varžybose mūsų rajono sportininkai 20 vietoje

Šalies seniūnijų finalinėse varžybose mūsų rajono sportininkai 20 vietoje

1727
0

Palangoje įvyko šalies seniūnijų finalinės varžybos. Į šias varžybas susirinko 47 rajono ir miesto savivaldybių atstovai. Jie varžybose pristatė sportininkus iš 121 šalies seniūnijos. Ukmergės rajoną varžybose atstovavo Ukmergės ir Deltuvos seniūnijų komandos.

Ukmergės miesto seniūniją atstovavo tinklininkės. Jos pogrupyje laimėjo prieš Elektrėnų, Biržų, Tauragės atstovus, pralaimėjo Klaipėdos sportininkams ir pogrupyje užėmė antrą vietą. Patekusios į atkrintamąsias varžybas ukmergiškės pralaimėjo Alytaus ir Jonavos komandoms, bei užėmė 8 vietą.

Deltuvos seniūnija į varžybas išsiuntė virvės traukikus. Jie pogrupyje nugalėjo Jonavos atstovus, bet pralaimėjo sportininkams iš Telšių ir Gargždų, užėmė trečiąją vietą ir į finalinį etapą nepateko. Įskaitoje deltuviškiai užėmė 12-15 vietą.

Šaškininkai iš Ukmergės seniūnijos nugalėjo Jurbarko, Vilniaus, Šiaulių rajonų šaškininkus, lygiosiomis sužaidė su Alytaus, Lazdijų rajonų, pralaimėjo Kaišiadorių, Tauragės rajonų sportininkams ir užėmė 7 vietą.

Ukmergės miesto seniūnijos šachmatininkai nugalėjo Radviliškio, Marijampolės, Kėdainių, Vilniaus rajonų seniūnijų sportininkus, lygiosiomis sužaidė su Akmene. Pralaimėjo Telšių ir Palangos rajonų sportininkams. Ir užėmė 6 vietą.

Bendroje įskaitoje Ukmergės rajonas 20 vietoje. Ukmergės seniūnijos sportininkai 16, Deltuvos seniūnijos – 87.