Pradžia Sportas Kitas sportas Plečiasi sporto bazė „Šilo“ progimnazijoje

Plečiasi sporto bazė „Šilo“ progimnazijoje

3296
0

„Šilo“ progimnazijoje padaugėjo erdvių, skirtų sportui. Jau anksčiau išsiplėtė baseino teikiamos paslaugos – įrengtas mažamečiams vaikams skirtas 0,7-0,9 metrų gylio baseinas bei masažinė 12 vietų vonia. Bet remontai tuo nesibaigė – įrengtos stalo teniso ir šachmatininkų treniruočių patalpos.

Naujai suremontuotų patalpų ir naujų treniruočių vietų atidarymas prasidėjo sveikinimais. Jasiuliškių socialinės globos namų direktorius, Stalo teniso ir teniso klubo pirmininkas Vilius Petrauskas, kurio treniruojamos sportininkės Abu Dabyje vykusioje XV specialiojoje vasaros žaidynių olimpiadoje iškovojo vieną sidabro ir du bronzos medalius, pasidžiaugė naujomis treniruočių patalpomis ir paminėjo, kad rajone reikia ir teniso kortų. Baigdamas kalbėti direktorius pajuokavo, kad jei šiais metais Abu Dabyje buvo kovojama dėl bronzos, po ketverių metų kovoti teks dėl aukso. Susirinkusius sveikino buvusi ilgametė stalo teniso trenerė ir Sporto centro direktoriaus pavaduotoja Irena Vaičiūnienė, kuri su Ukmerge pirmą kartą susipažino 1964 metais.

Sporto centro direktorius Vytautas Tutlys ir „Šilo“ progimnazijos direktorius Leonas Žuklys pasirašė bendradarbiavimo sutartį. L. Žuklys, pasirašydamas sutartį, išreiškė viltį, kad progimnazijos moksleiviai UAB „Baltukmės statyba“ suremontuotose patalpose treniruosis nemokamai.

Perkirpus simbolinę juostelę Irena Vaičiūnienė sužaidė pirmąją partiją prieš merą Rolandą Janicką, o Leonas Žuklys partneriu pasirinko anūką. Varžybos tuo nesibaigė – meras žaidė prieš Abu Dabio olimpiados prizininkę Liuciją Kolesinskają.

Po varžybų svečiai apžiūrėjo stalo teniso robotą, žaidėjams padavinėjantį kamuoliukus, sanitarinius mazgus ir rūbines jauniesiems sportininkams. O mažųjų šachmatų mėgėjų paprašė paaiškinti kaip „vaikšto“ šachmatų figūros.

Ankstesnis straipsnis„O tu dainuok 2019” Siesikuose
Kitas straipsnisDambrelio koncerte ir kitų instrumentų skambesys

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia