Pradžia Sportas Pagerbti geriausi rajono sportininkai

Pagerbti geriausi rajono sportininkai

1603
0

Baigiantis metams kasmet Sporto centras organizuoja šventę rajono sporto bendruomenei. Pageriami ne tik geriausi Sporto centro sportininkai, bet ir sporto mokytojai, geriausių rezultatų sporte pasiekusios mokyklos, seniūnijos, geriausi sporto klubų sportininkai. Neužmiršti ir geriausių Sporto centro sportininkų tėveliai.

GERIAUSI UKMERGĖS SPORTO CENTRO SPORTININKŲ DEŠIMTUKAI

JAUNIŲ GRUPĖ

1. KAPARAS ŽOLDASBEKOVAS – dziudo
Tėveliams Vaidai ir Andriui Žoldasbekovams

2019 m. sausio 12 d. Lietuvos Respublikos jaunių U-18 (2002-2003 m.) dziudo čempionatas Kėdainiai III vieta.
2018 m. vasario 2 d. Lietuvos jaunių (2001-2005 m.) sambo pirmenybės Palanga I vieta.
2019 m. kovo 3 d. Lietuvos jaunimo (1999- 2003 m.) sambo pirmenybės Šiauliai III vieta.
2019 m. balandžio 12-14 d. Europos jaunių sambo čempionatas Limasolyje (Kipras) III vieta.
2019 m. spalio 5 d. Lietuvos mokinių jaunių (2003-2006 m.) sambo pirmenybės Jurbarkas I vieta.
2019 m. lapkričio 9 d. Lietuvos mokinių jaunių (2003-2005 m.) dziudo čempionatas Vilnius I vieta. Lietuvos sambo jaunių (kadetų) rinktinė

2. MARTYNAS DOLGOVAS – dziudo
Tėveliams Linai ir Edgarui Dolgovams

2019 m. sausio 12 d. Lietuvos Respublikos jaunių U-18 (2002-2003 m.) dziudo čempionatas Kėdainiai VII vieta.
2018 m. vasario 2 d.Lietuvos jaunių (2001-2005 m.) sambo pirmenybės Palanga II vieta.
2019 m. kovo 3 d. Lietuvos jaunimo (1999-2003 m.) sambo pirmenybės Šiauliai II vieta.
2019 m. spalio 5 d. Lietuvos mokinių jaunių (2003-2006 m.) sambo pirmenybės Jurbarkas I vieta.
2019 m. lapkričio 9-10 d. Lietuvos mokinių jaunių (2003-2005 m.) dziudo čempionatas Vilnius II vieta.
Lietuvos sambo jaunių (kadetų) rinktinė

3. JONAS LOBINAS – dziudo
Tėveliams Irenai ir Raimondui Lobinams

2019 m. sausio 11 d. Lietuvos Respublikos jaunučių U-16 (2004-2005 m.) dziudo čempionatas Kėdainiai III vieta.
2018 m. vasario 2 d. Lietuvos jaunių (2001-2005 m.) sambo pirmenybės Palanga I vieta.
2019 m. kovo 3 d. Lietuvos jaunimo (1999-2003 m.) sambo pirmenybės Šiauliai I vieta.
2019 m. kovo 30 d. Lietuvos Respublikos sambo čempionatas Vilnius II vieta.
2019 m. spalio 5 d. Lietuvos mokinių jaunių (2003-2006 m.) sambo pirmenybės Jurbarkas II vieta.
2019 m. lapkričio 9 d. Lietuvos mokinių jaunių (2003-2005 m.) dziudo čempionatas Vilnius II vieta.

4. AUSTĖJA ŠIDLAUSKAITĖ – dziudo
Mamai Dainorai Šidlauskienei

2019 m. sausio 12 d. Lietuvos Respublikos jaunių U-18 (2002-2003 m.) dziudo čempionatas. Kėdainiai. I vieta.
2019 m. vasario 22 d. Lietuvos Respublikos jaunimo U-21 (1998-2002 m.) dziudo pirmenybės Kaunas II vieta.
2019 m. kovo 3 d. Lietuvos jaunimo (1999-2003 m.) sambo pirmenybės Šiauliai I vieta.
2019 m. kovo 30 d. Lietuvos Respublikos sambo čempionatas Vilnius II vieta.
Lietuvos sambo jaunimo rinktinė

5. ERNESTAS GRAKAVINAS – dziudo
Tėveliams Sonatai ir Kęstui Grakavinams

2019 m. sausio 11 d. Lietuvos Respublikos jaunučių U-16 (2004-2005 m.) dziudo čempionatas Kėdainiai V vieta.
2018 m. vasario 2 d. Lietuvos jaunių (2001-2005 m.) sambo pirmenybės Palanga II vieta.
2019 m. balandžio 27 d. Lietuvos mokinių jaunių (2005-2008 m.) sambo pirmenybės Tauragė II vieta.
2019 m. spalio 5 d. Lietuvos mokinių jaunių (2003-2006 m.) sambo pirmenybės Jurbarkas V vieta.
2019 m. lapkričio 9-10 d. Lietuvos mokinių jaunučių (2005- 2007 m.) dziudo čempionatas Vilnius II vieta.

6. TOMAS PETRONIS – krepšinis
Tėveliams Jurgitai ir Rimui Petroniams

2019 m. Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vaikinų U-15 jaunučių čempionatas I vieta.
Daugkartinis įvairių krepšinio turnyrų nugalėtojas ir prizininkas.
Rezultatyviausias ir naudingiausias komandos žaidėjas.

7. SIMONA BAGAVIČIŪTĖ – futbolas
Mamai Erikai Žilinskaitei

Lietuvos merginų U-19 futbolo rinktinės žaidėja.
Baltijos šalių taurės varžybos – I vieta.
Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybių geriausia komandos žaidėja.

8. GABIJA TOROPOVAITĖ – futbolas
Tėveliams Žanetai Kondratovič ir Sigitui Toropovui

Lietuvos merginų U-19 futbolo rinktinės žaidėja.
Lietuvos moterų futbolo rinktinės žaidėja.
Baltijos šalių taurės varžybos – I vieta.
Lietuvos jaunių merginų mažojo futbolo čempionatas – I vieta.
Lietuvos jaunių merginų futbolo 8×8 čempionatas – II vieta.
Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybių geriausia saugė.

9. MARTYNA ČEPAITĖ – krepšinis
Tėveliams Jūratė ir Arūnas Čepams

Lietuvos moterų aukščiausios lygos krepšinio čempionatas – II vieta.
LMKL jaunių merginų U-18 krepšinio čempionatas – IV vieta.
Naudingiausia komandos žaidėja.

10. VESTA PEREGORODEJEVAITĖ – krepšinis
Tėveliams Astai ir Ruslanui Peregorodejevams

Lietuvos moterų aukščiausios lygos krepšinio čempionatas – II vieta.
LMKL jaunių merginų U-18 krepšinio čempionatas – IV vieta.
Rezultatyviausia komandos žaidėja.

JAUNUČIŲ GRUPĖ

1. RADVILAS BLIUKIS – futbolas
Tėveliams Editai ir Virginijui Bliukiams

2019 m. Lietuvos aukštaitijos regionų futbolo rinktinės U-14 narys.
2019 m. jaunučių U-15 futbolo rinktinės narys.
2019 m. naudingiausias komandos žaidėjas.

2. KAMILĖ IVANOVAITĖ – futbolas
Tėveliams Kristinai ir Volodiai Ivanovams

Lietuvos merginų U-15 futbolo rinktinės žaidėja.
Lietuvos merginų futbolo elitinė lyga – III vieta.
Lietuvos jaunučių merginų mažojo futbolo čempionatas – III vieta.

3. LIVIJA TOROPOVAITĖ – futbolas
Tėveliams Žanetai Kondratovič ir Sigitui Toropovui

Lietuvos merginų U-17 futbolo rinktinės žaidėja.
Lietuvos merginų futbolo elitinė lyga – III vieta.
Baltijos šalių taurės varžybos – I vieta.
Lietuvos jaunučių merginų mažojo futbolo čempionatas – III vieta.

4. MARKAS BUTEIKIS – dziudo
Tėveliams Ingai Bartkevičienei ir Aurimui Buteikiui

2019 m. sausio 11 d. Lietuvos Respublikos jaunučių U-16 (2004-2005m.) dziudo čempionatas Kėdainiai III vieta.
2018 m. vasario 2 d.Lietuvos jaunių (2001-2005m.) sambo pirmenybės Palanga II vieta.

5. LUKA KUZMAITĖ – krepšinis
Tėveliams Jurgai Kuzmaitei ir Tomui Pavydžiui

2019 m. Lietuvos MKL jaunių merginų U-18 krepšinio čempionatas IV vieta.
2019 m. Lietuvos MKL jaunučių U-16 merginų krepšinio čempionato naudingiausia komandos žaidėja.

6. ARLANDAS TAMOŠAITIS – dziudo
Tėveliams Viktorijai ir Arnoldui Tamošaičiams

2019 m. sausio 11 d. Lietuvos Respublikos jaunučių U-16 (2004-2005 m.) dziudo čempionatas Kėdainiai II vieta.
2018 m. vasario 2 d. Lietuvos jaunių (2001-2005 m.) sambo pirmenybės Palanga III vieta.
2019 m. balandžio 27 d. Lietuvos mokinių jaunių (2005-2008 m.) sambo pirmenybės Tauragė I vieta.
2019 m. spalio 5 d. Lietuvos mokinių jaunių (2003-2006 m.) sambo pirmenybės Jurbarkas III vieta.
2019 m. lapkričio 9-10 d. Lietuvos mokinių jaunių (2003-2005 m.) dziudo čempionatas Vilnius III vieta.
2019 m. lapkričio 9-10 d. Lietuvos mokinių jaunučių (2005-2007 m.) dziudo čempionatas Vilnius III vieta.

7. ARIJUS AUGŪNAS – dziudo
Tėveliams Kristinai ir Andriui Augūnams

2019 m. kovo 3 d. Lietuvos vaikų (2007-2010 m.) sambo pirmenybės Šiauliai I vieta.
2019 m. balandžio 27 d. Lietuvos mokinių jaunių (2005-2008 m.) sambo pirmenybės Tauragė III vieta.
2019 m. lapkričio 9-10 d. Lietuvos mokinių vaikų (2008 m. ir jaunesni) dziudo čempionatas Vilnius II vieta.

8. NAGLIS GUTAUSKAS – dziudo
Tėveliams Vilmai ir Andriui Gutauskams

2019 m. sausio 11 d. Lietuvos Respublikos jaunučių U-16 (2004-2005 m.) dziudo čempionatas Kėdainiai III vieta.
2019 m. spalio 5 d. Lietuvos mokinių jaunių (2003-2006 m.) sambo pirmenybės Jurbarkas I vieta.
2019 m. lapkričio 9-10 d. Lietuvos mokinių jaunučių (2005-2007 m.) dziudo čempionatas Vilnius II vieta.

9. JORIS PRENIS – dziudo
Tėveliams Ilonai ir Antanui Preniams

2018 m. vasario 2 d.Lietuvos jaunių (2001-2005 m.) sambo pirmenybės Palanga II vieta.
2019 m. lapkričio 9-10 d. Lietuvos mokinių jaunučių (2005-2007 m.) dziudo čempionatas Vilnius III vieta.

10. AGNĖ MICKŪNAITĖ – šachmatai
Tėveliams Vaidai Mickūnienei ir Sigitui Mickūnui

2019 m. Lietuvos jaunučių greitųjų šachmatų čempionatas – II vieta.
2019 m. Lietuvos jaunučių klasikinių šachmatų čempionatas – III vieta.
2019 m. Lietuvos M 14 komandinis šachmatų čempionatas – III vieta.
2019 m. Tarptautinis šachmatų turnyras „Vilkmergė-2019“ – I vieta.
Lietuvos jaunučių šachmatų rinktinės narė.

GERIAUSI ŽAIDIMŲ SKYRIŲ SPORTININKAI

2019 m. geriausia futbolo skyriaus sportininkė – EMILIJA KASELYTĖ

2019 m. geriausias futbolo skyriaus sportininkas – ARMINAS MAČIULIS

2019 m. geriausia krepšinio skyriaus sportininkė – LAURA DUTKUTĖ

2019 m. geriausias krepšinio skyriaus sportininkas – DOMINYKAS ŽELNYS

2019 M. GERIAUSIEJI UKMERGĖS SPORTO CENTRO SPORTO MOKYTOJAI

1. SIGITAS ALIUBAVIČIUS – futbolas
2. DARIUS PETRAŠKA – futbolas
3. EUGENIJUS SIMONAITIS – dziudo
4. ARTŪRAS SAKAS – dziudo
5. VIRGINIJA SAVICKIENĖ – šachmatai
6. NIJOLĖ VADAPALIENĖ – krepšinis
7. VITALIJUS MARTIKONIS – krepšinis
8. JULIUS BUTKUS – futbolas
9. ANŽELIKA MARTIKONIENĖ – krepšinis
10. GEDIMINAS UŠACKAS – stalo tenisas

2019 M. UKMERGĖS RAJONO GERIAUSIŲ SPORTO KLUBŲ SPORTININKŲ APDOVANOJIMAI

1. GERIAUSIAI UKMERGĖS RAJONO KREPŠININKEI – GABRIELEI ŠULSKEI

2. GERIAUSIAM UKMERGĖS RAJONO KREPŠININKUI – NOJUI VERBICKUI

3. GERIAUSIAI UKMERGĖS RAJONO FUTBOLININKEI – INDREI APKEVIČIŪTEI

4. GERIAUSIAM UKMERGĖS RAJONO FUTBOLININKUI – MINDAUGUI MORKŪNUI

5. GERIAUSIAM UKMERGĖS RAJONO KOVINIO SAMBO KOVOTOJUI – MINDAUGUI VERŽBICKUI

6. GERIAUSIAM UKMERGĖS RAJONO BUŠIDO KOVOTOJUI – TEODORUI AUKŠTUOLIUI

7. GERIAUSIAM UKMERGĖS RAJONO KIKBOKSO IR MUAY THAI KOVOTOJUI – LUKUI MINGAILAI

8. GERIAUSIAI UKMERGĖS RAJONO ŽIRGŲ VADELIOTOJAI – MONIKAI VINSKUTEI

9. GERIAUSIAM UKMERGĖS RAJONO ŽIRGŲ VADELIOTOJUI – KAZIUI TROTAI

10. GERIAUSIAM UKMERGĖS RAJONO ŠACHMATININKUI – MARTYNUI DOLMANTUI

11. GERIAUSIAI UKMERGĖS RAJONO NEĮGALIŲJŲ SPORTININKEI – SOLVENTAI KAPOČIAUSKAITEI

12. GERIAUSIAI UKMERGĖS RAJONO NEĮGALIŲJŲ SPORTININKEI – LIUCIJAI KOLESINSKAJAI

13. GERIAUSIAI UKMERGĖS RAJONO BĖGIKEI – AUŠRAI GARUNKŠNYTEI

14. GERIAUSIAM UKMERGĖS RAJONO BĖGIKUI – JUOZUI SONGAILAI

15. GERIAUSIAM UKMERGĖS RAJONO AUTOMOBILIŲ DRIFTO SPORTININKUI – BENEDIKTUI ČIRBAI

GERIAUSIŲ REZULTATŲ PASIEKUSIOS MOKYKLOS

,,ŠILO“ PROGIMNAZIJĄ – UŽ MOKYKLOS PASIEKTUS AUKŠTUS SPORTINIUS REZULTATUS, GLAUDŲ BENDRADARBIAVIMĄ IR GERANORIŠKĄ PAGALBĄ ORGANIZUOJANT VARŽYBAS
TAUJĖNŲ GIMNAZIJĄ – UŽ MOKYKLOS PASIEKTUS AUKŠTUS SPORTINIUS REZULTATUS, GLAUDŲ BENDRADARBIAVIMĄ IR GERANORIŠKĄ PAGALBĄ ORGANIZUOJANT VARŽYBAS

VIDIŠKIŲ PAGRINDINĘ MOKYKLĄ – UŽ MOKYKLOS PASIEKTUS AUKŠTUS SPORTINIUS REZULTATUS, GLAUDŲ BENDRADARBIAVIMĄ IR GERANORIŠKĄ PAGALBĄ ORGANIZUOJANT VARŽYBAS

SENAMIESČIO PROGIMNAZIJĄ – UŽ GLAUDŲ BENDRADARBIAVIMĄ IR GERANORIŠKĄ PAGALBĄ ORGANIZUOJANT VARŽYBAS

UŽUPIO PAGRINDINĘ MOKYKLĄ – UŽ GLAUDŲ BENDRADARBIAVIMĄ IR GERANORIŠKĄ PAGALBĄ ORGANIZUOJANT VARŽYBAS

DUKSTYNOS PAGRINDINĘ MOKYKLĄ – UŽ GLAUDŲ BENDRADARBIAVIMĄ IR GERANORIŠKĄ PAGALBĄ ORGANIZUOJANT VARŽYBAS

GERIAUSI SPORTO MOKYTOJAI

TAUJĖNŲ GIMNAZIJOS MOKYTOJAS REGIMANTAS VERBICKAS – UŽ RAJONO REPREZENTAVIMĄ LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNĖSE

,,ŠILO“ PROGIMNAZIJOS MOKYTOJA AUGUSTĖ GRAINYTĖ – UŽ RAJONO REPREZENTAVIMĄ LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNĖSE

VIDIŠKIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKYTOJA DALIA TAMOŠAUSKIENĖ – UŽ RAJONO REPREZENTAVIMĄ LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNĖSE

JONO BASANAVIČIAUS GIMNAZIJOS MOKYTOJAS SAULIUS GRIGAS – UŽ AKTYVŲ DALYVAVIMĄ RAJONO BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIŲ VARŽYBOSE

SPORTIŠKIAUSIOS SENIŪNIJOS

DELTUVOS SENIŪNIJA – UŽ PASIEKTUS REZULTATUS RAJONO SENIŪNIJŲ ŽAIDYNĖSE

VIDIŠKIŲ SENIŪNIJA – UŽ PASIEKTUS REZULTATUS RAJONO SENIŪNIJŲ ŽAIDYNĖSE

ŽELVOS SENIŪNIJA – UŽ PASIEKTUS REZULTATUS RAJONO SENIŪNIJŲ ŽAIDYNĖSE

UŽ SPORTINIUS REZULTATUS GARSINANT UKMERGĖS RAJONĄ IR LIETUVĄ

SOLVENTA KAPOČIAUSKAITĖ – neįgaliųjų sportas
LIUCIJA KOLESINSKAJA – neįgaliųjų sportas
EMA JANUŠKEVIČIŪTĖ – krepšinis

Atsakyti

Prašome įrašyti komentarą
Įrašykite savo vardą