Pradinis Gyvenimas Senjorams dainavo broliai Kučinskai

Senjorams dainavo broliai Kučinskai

3926
0

Spalio 1 dieną Ukmergėje senjorai po miestą viešuoju transportu važinėja nemokamai, jiems rengiamos iškilmės, koncertas. Taip minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šią dieną senjorus Kultūros centre sveikino rajono vadovai, įmonių ir organizacijų atstovai, jiems dainavo Edmundas ir Rimvydas Kučinskai.

Pakviestas į sceną rajono meras Rolandas Janickas sveikino senjorus vienijančias organizacijas, jų vadovams linkėjo ištvermės. Meras pasidžiaugė, kad turime artimus ir gerus žmones. Seimo nario Juozo Varžgalio padėjėjas, savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinės paramos komiteto pirmininkas Romas Pivoras labai gausiai susirinkusius senjorus pavadino mūsų epochos kūrėjais. Jis paragino senjorus „būti išdidžiais, eiti pakeltomis galvomis, nes tai ką turime – sukurta Jūsų“.

Į sceną pakviesti Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Ukmergės skyriaus pirmininkas Stanislovas Laurinavičius, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Ukmergės rajono bendrijos pirmininkas Algimantas Kacevičius ir Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ pirmininkė Valerija Naraškevičienė buvo paprašyti pasidalinti mintimis apie tai, ką jiems patiems reiškia ši diena.

S. Laurinavičius, visų susirinkusių vardu, padėkojo rajono vadovams už gražią šventę, už tai, kad jie nepamiršo, jog Ukmergėje yra ir senjorų. V. Naraškevičienė pakvietė visus būti kartu, palinkėjo sveikatos ir aktyviai dalyvauti ten, kur kam patinka. A. Kacevičius visus pasveikino ir linkėjo būti laimingais.

Nors rajone yra apie 10 tūkstančių senjorų, pasveikinti ir apdovanoti rajono mero padėkos raštais Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga už aktyvią veiklą žmonių bendruomeniškumo, tikėjimo ir pasitikėjimo skatinimą septyni senjorai. Tai Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Ukmergės skyriaus nariai – Antanas Brivinskas ir Antanas Musnikas, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ narės – Danutė Gelūnienė, Nijolė Petronienė, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Ukmergės rajono bendrijos narė Ona Laimikienė, bendrijos valdybos narė Janina Žvikevičienė, pedagogų veteranų klubo „Dar ne ruduo“ narė Marija Šapauskienė.

Ši diena pasaulyje minima nuo 1990 metų gruodžio 14 dienos, kai Jungtinių tautų organizacijos Generalinė asamblėja paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine pagyvenusių žmonių diena. Lietuvoje ši diena minima Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos iniciatyva, patvirtinus LR Vyriausybei.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia