Rungtyniavo neįgalieji

953
    0

IMG 0475a

Ukmergėje vyko tradicinis respublikinis neįgaliųjų Bocco, smiginio ir šaudymo turnyras. Dėl Ukmergės sporto centro ir neįgaliųjų sporto klubo „Vilkmergė“ taurių ir medalių kovojo apie 60 neįgaliųjų sportininkų iš 13 šalies klubų.

Bocco varžybose sėkmingiausiai žaidė Visagino „Visagalis“. Antrą vietą užėmė Šiaulių „Entuziastas“, trečią – Rokiškio „Olimpija“. Ukmergės „Vilkmergė“ liko ketvirtoje vietoje.

IMG 0450

Smiginio varžybose geriausiai strėlytes mėtė Vilniaus „Fenikso“ atstovas Vytautas Aleksa. Sidabrą iškovojo ukmergiškis Rolandas Kiaulevičius, bronzą – taip pat ukmergiškis Vigantas Ragaišis.

Šaudymo rungtyje sportininkai paleido po 8 šūvius, o į įskaitą buvo įrašomi penki taikliausiai pataikyti šūviai. Šioje rungtyje taikliausias buvo „Vilkmergės“ atstovas Konstantinas Trusovas surinkęs 50 taškų. Sidabrą iškovojo Vilniaus „Atramos“ sportininkė Božena Šileiko su 48 taškais. Bronzą su 40 taškų iškovojo Šiaulių „Entuziasto“ klubo atstovas Egidijus Monkus.