Pradinis Sportas Kitas sportas Rungtyniavo neįgalieji

Rungtyniavo neįgalieji

2229
0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sporto centro stadiono salėje vyko tradicinės neįgaliųjų Bocca ir smiginio varžybos, kuriose dalyvavo 10 komandų iš Šiaulių, Kėdainių, Rokiškio, Marijampolės, Kauno ir Ukmergės.

Boccia varžybose komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius. Pogrupių nugalėtojos sudarė finalinį trejetą. Į jį pateko Ukmergės „Vilkmergė“ ir „Mūsų namai“, bei Rokiškio „Olimpija“. Rokiškėnai nugalėjo abi ukmergiečių komandas ir iškovojo čempionų taurę. Dėl antros vietos susitikimą tarp „Vilkmergės“ ir „Mūsų namai“ komandų laimėjo „Vilkmergės“ komanda ir iškovojo sidabro medalius. „Mūsų namai“ komanda užėmė trečią vietą.

Smiginio varžybose dalyvavo 9 moterys ir 21 vyras. Tarp moterų nugalėjo Rolanda Petronienė ir Šiaulių „Entuziasto“, antrą vietą užėmė taip pat šiaulietė Vilija Eidinskytė, trečią – Sigita Valinskaitė iš Marijampolės „Siekio“. Tarp vyrų pirmą vietą užėmė Rimas Cislinskas iš Marijampolės „Šešupės“, antrą – marijampolietis Giedrius Žilionis, trečią – Ukmergės „Vilkmergė“ atstovas Konstantinas Trusovas.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia