Po įtemptų varžybų pergalę šventė Ukmergės SC „Senamiestis” komanda

1003
    0

ukmerges_sc_senamiestisGruodžio 30 d. Šventupėje vyko Naujametinis mergaičių gim 1997 m. ir jaun. futbolo turnyras, kuriame dalyvavo net 3 Ukmergės sporto centro komandos ir Kauno futbolo mokyklos komanda.

Po įtemptų ir rezultatyvių rungtynių I vietą iškovojo Ukmergės SC „Senamiestis” mergaičių komanda (trenerė Miglė Ivanauskienė), II vietą laimėjo Ukmergės SC „Šilas” (treneris Vytautas Tutlys), III vietoje – Kauno FM ir IV vietoje liko jauniausios Ukmergės SC „Vidiškiai” mergaitės vadovaujamos trenerių Dariaus Petraškos ir Vilijos Vadopalienės.

Ukmergės SC „Senamiestis” geriausiomis žaidėjomis pripažintos: Karolina Žudytė, Ingrida Nekrašaitė ir Agnė Paškauskaitė.

Ukmergės SC „Šilas” komandoje: Ugnė Adamavičiūtė, Irina Kvasnickaja, Jolita Malinauskaitė.

Ukmergės SC “Vidiškiai” komandoje: Indrė Apkevičiūtė ir Gabija Labeckaitė.

Geriausia turnyro vartininke pripažinta Ukmergės SC „Senamiestis” vartininkė – Kamilė Terekaitė.

Perspektyviausia turnyro žaidėja – Paulyna Žuravliovaitė (Ukmergės SC „Šilas”).