Po dramatiškų rungtynių „Spartakas” užkopė į trečiąją vietą

1072
    0

big fkk spartakas

Ukmergės futbolo – krepšinio klubas „Spartakas” įvykdė sezono pradžioje išsikeltus tikslus. Po dramatiškos kovos, šeštadienį, Ukmergės stadione, „Spartakui” pavyko nugalėti savo artimiausią varžovą – „Ozo” klubą. Ši pergalė ukmergiškiams garantavo trečiąją vietą „Sekmadienio futbolo lygos” šių metų čempionate.

Nors čempionatas dar nesibaigė, komandoms liko sužaisti po vieneres rungtynes, tačiau mažasis finalas Ukmergės stadione vyko praėjusį šeštadienį. Po dvidešimties sužaistų rungtynių „Spartakas” su 41 tašku buvo trečioje lentelės vietoje, o „Ozas” turėjo 39 taškus ir buvo ketvirtas. Tad dėl trijų taškų, skiriamų už pergalę, kova išties buvo įnirtinga. Žaisdami savo aikštėje ukmergiškiai pirmajame kėlinyje buvo pranašesni. 28-tą rungtynių minutę „Spartakietis” Tomas Aliubavičius tolimu smūgiu, po varžovo pražangos, pelno pirmąjį įvartį.

Po pertraukos tarp kėlinių situacija aikštėje pasikeičia. „Ozo” žaidėjai suranda jėgų kovoti ir 55-tą rungtynių minutę kamuolys įskriejo į „Spartako” vartus. Po šio įvarčio „Ozo” futbolininkai ir toliau nepaleidžia iniciatyvos iš savo rankų. Po dešimties minučių „Spartako” žaidėjas Arminas Krinickas gauna raudoną kortelę, jis išvaromas iš aikštės ir be to į ukmergiškių vartus dar skiriamas 11-kos metrų baudinys. Tuomet ir prasideda drama.

„Ozo” žaidėjas iš vienuolikos metrų muša kamuolį į vartus, tačiau „Spartako” vartininkas Nerijus Kačinskas atspėja kur smūgiuos varžovas ir kamuolį jis pagauna.

„Ozo žaidėjas neįmušė galbūt svarbiausio sezono įvarčio, o N. Kačinskas nepraleido įvarčio, kuris tikriausiai būtų lėmęs mums pralaimėjimą” – vilkmerge.lt sakė vienas iš „Spartako” strategų Benas Terekas.

Po šios situacijos, nors ir žaisdami dešimtyje, ukmergiškiai perėmė iniciatyvą ir apgulė varžovų vartus. 88-tą rungtynių minutę baudos aikštelėje klysta „Ozo” žaidėjas. Teisėjas į jų vartus skiria vienuolikos metrų baudinį. Ji sėkmingai realizuoja Edmundas Pukys. Rungtynės taip ir baigėsi 2:1 „Spartako” naudai. Ši pergalė ukmergiškiams turnyrinėje lentelėje pridėjo 3 taškus. Tad turėdamas 44 taškus „Spartakas” tapo nebepavejamas ir šiame sezone užsitikrino trečiąją vietą.

Ukmergiškių dar laukia paskutinės sezono varžybos Vilniuje su „Prelegentų” klubu. Tačiau nei vieniems, nei kitiems šios varžybos nieko nelemia. „Prelegentai” taip pat garantuoti dėl vietos lentelėje. Jie jau užsitikrinę čempionų vardus. „Su „Prelegentais” visada malonu žaisti ir ypač juos nugalėti, kaip jau viena kart nutiko šiame sezone. Stengsimės pasirodyt ne prasčiau” – vilkmerge.lt sakė B. Terekas.

Šiandien, lapkričio 26 d., klubui sukanka penkeri metai. 2006 m. įkurtas  futbolo-krepšinio klubas, jau sekančiais metai pradėjo rungtyniauti „Sekmadienio futbolo lygos” C divizione. Tais metais jie užėmė antrąją vietą ir pateko į B divizioną. Jame ukmergiškiai taip pat iškovojo antrąją vietą ir perkopė į stipriausią A divizioną. Jame „Spartakas” užima aštuntą vietą, 2010 metais liko devintas.

Klubo žaidėjai dėkoja rajono savivaldybei bei visiems privatiems asmenims parėmusiems klubą finansiškai.