1427
    0
    DSCF8473

DSCF8473

Kaune vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados plaukimo čempionatas. Ukmergės ,,Ryto‘‘ specialiosios mokyklos garbę gynė  net septyni plaukikai. Geriausiai plaukimo čempionate sekėsi Auksei Briaunytei.

Ji  pirmoji įveikė 50 metrų laisvu stiliumi. Plaukikei įteiktas aukso medalis ir už 50 metrų plaukimą nugara. Jauna ir perspektyvi plaukikė Gitana Apresian iškovojo pirmąją vietą plaukdama 50 metrų krūtine. Atkaklioje kovoje Nikita Lukjanov 25 metrus laisvu stiliumi finišą pasiekė trečias. Estafetės 4×25 metrus plaukime sportininkai iš Ukmergės finišavo pirmi. Aukso medaliais pasipuošė Marius Briaunys, jo sesuo Auksė Briaunytė, Nikita Lukjanov ir jo brolis Rostislav Lukjanov. Ketvirtą vietą iškovojo Loreta Dilalytė plaukusi 25 metrus laisvu stiliumi, o tokį pat nuotolį Mykolas Arlavičius įveikė penktas. Šiais mokslo metais  ,,Ryto‘‘ specialiosios mokyklos moksleiviai turėjo puikias sąlygas treniruotis plaukimo baseine prie ,,Šilo‘‘ pagrindinės mokyklos. Esame dėkingi ir baseino darbuotojams, kurie visada šiltai sutikdavo mokyklos vaikus, rūpinosi jų saugumu, leido naudotis plaukimo inventoriumi.