Pradinis Lietuvos naujienos Parašų rinkimas už kandidatus į Prezidentus baigėsi. VRK skelbia bendrus skaičius

Parašų rinkimas už kandidatus į Prezidentus baigėsi. VRK skelbia bendrus skaičius

252
0

Ketvirtadienio vakarą, pasibaigus rinkėjų parašų rinkimo terminui, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) informuoja, kiek šiuose rinkimuose kandidatuojantys asmenys deklaravo surinkę juos palaikančių rinkėjų parašų.

Iki nustatyto termino pabaigos parašų rinkimą užbaigė Giedrimas Jeglinskas, Gintautas Kniukšta, Andrius Mazuronis, Gitanas Nausėda, Ingrida Šimonytė, Valdas Tutkus, Eduardas Vaitkus, Aurelijus Veryga, Ignas Vėgėlė, Dainius Žalimas ir Remigijus Žemaitaitis parašų rinkimą jau yra užbaigę.

Kadangi Arūnas Rimkus popierinių rinkėjų parašų lapų iš VRK nebuvo pasiėmęs, kovo 28 d. 17 val. duomenimis buvo sustabdytas pasirašymas ir užfiksuotas tik elektroniniu būdu surinktų parašų skaičius.

Tam, kad galėtų toliau tęsti dalyvavimą Respublikos Prezidento rinkimuose, kandidatuojantys asmenys turėjo surinkti ne mažiau kaip po 20 tūkstančių juos palaikančių rinkėjų pritarimo parašų. Šio skaičiaus parašų nesurinkę asmenys toliau rinkimuose dalyvauti nebegalės.

vrk.lt

 

Papildyta:

Vyriausioji rinkimų komisija penktadienį vakare, 21.34 val., gavo Aurelijaus Verygos prašymą atšaukti jo pareiškinius dokumentus.

Tokiu būdu Aurelijus Veryga oficialiai baigė savo dalyvavimą Respublikos Prezidento rinkimuose.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia