Pradinis Sportas Kitas sportas Naujametinės plaukimo varžybos

Naujametinės plaukimo varžybos

2869
0

Sausio 11 dieną, šeštadienį, Ukmergės baseine įvyko tradicinės Ukmergės sporto centro plaukimo skyriaus mokinių Naujametinės plaukimo varžybos. Jose dalyvavo daugiau kaip 40 dalyvių.  Plaukimo varžybose dalyvavo ir Ukmergės ,,Ryto” specialiosios mokyklos ir globos centro ugdytiniai (mokytojas Leonas Žuklys).

Jauniausiųjų laukė asmeninės 50 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi bei nugara rungtys, o vyresnieji išbandė savo jėgas 100 m nuotoliuose. Kai kuriems dalyviams šios plaukimo varžybos buvo pirmosios gyvenime, tad netrūko jaudulio ir emocijų. Šiose varžybose dalyvavo priešmokyklinės grupės mokinukas Deniz Abyzov, kuris puikiai įveikė 50 metrų laisvu stiliumi ir ant nugalėtojų pakylos džiaugėsi gautu medaliu. Pirmų –antrų klasių mergaičių grupėje I vietą iškovojo Faustė Damulytė, II vietą – Rusnė Žirinaitė, III vietą – Emilė Januliavičiūtė.

Trečių – ketvirtų klasių grupėje I vietą iškovojo Ema Klevinskaitė, II vietą – Sofija Armanavičiūtė, III vietą – Saulė Užuraistytė. Šio amžiaus berniukų grupėje I vietą iškovojo Tomas Miškinis, II vietą – Mindaugas Šuminskas, III vietą – Vilius Jankūnas.

Mergaičių 5-6-7 klasių amžiaus grupėje I vietą užėmė Liepa Šarkaitė, II vietą – Orinta Beliukevičiūtė, III vietą – Viltė Govorova. Šio amžiaus berniukų grupėje I vietą laimėjo Joris Kuliamas, II vietą – Rokas Žirinas, III vietą – Jonas Balandis.

Mergaičių 8-9-10 klasių amžiaus grupėje 100 m laisvu stiliumi plaukime nugalėtoja tapo Vitalija Jankūnaitė, o berniukų tarpe – pirmas buvo Benas Pauliukonis, antras liko Karolis Kilys.

Berniukų 11-12 klasių amžiaus grupėje 100 m laisvu stiliumi plaukimo rungtyje I vietą iškovojo Paulius Stoncelis, II vietą – Aleksandras Jankūnas, III vietą – Vakaris Šmidas

Ypatingai daug žiūrovų ir draugų palaikymo sulaukė Ukmergės globos namų auklėtiniai, kurie puikiai pasirodė šiose plaukimo varžybose.

Dalyvius palaikė ir aktyviai ,,sirgo” atvykę tėveliai su šeimos nariais, draugai.  Prizininkai ir visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Varžybas organizavo ir vedė Ukmergės sporto centro plaukimo mokytojai Evelina Navašinskaitė ir Arūnas Miškinis.