Mero taurė atiteko „Straiko” komandai

1256
    0
    boulingas_mero_taure_19
    Boulingo turnyre mero taurę iškovojo, pirmą kartą turnyre dalyvavusi „Straiko” komanda. Antrąją vietą, kaip ir pernai užėmė „Moksleiviai”, trečią iškovojo „Darminija-AASE” komanda. Šiemet boulingo turnyre, kuris vyko sveikatingumo centre „Sinergija”, varžėsi devynios komandos.

„Straiko” komanda, kurioje žaidė Artūras ir Emilis Smilgevičiai, Donatas Jakimavičius ir Mantvydas Čepelionis, jau į finalinį etapą pateko surinkę daugiausiai taškų – 615. Įtemptoje finalinėje kovoje dėl mero taurės  „Straiko” komanda išlaikė iniciatyvą savo rankose iki galo ir nugalėjo „Moksleivių” komandą. Treti liko „Darminija-AASE”, ketvirti „Policijos” komanda. Beje, „Policijos” komandoje žaidė vienintelė moteris turnyre – Margarita Gromyko.

Pradėdamas apdovanojimo ceremoniją savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius vedėjos pavaduotojas Algimantas Matiukas pasidžiaugė, kad ketvirtus metus vykstančiame turnyre kasmet kyla žaidėjų meistriškumas. 2007 metais, komandai norint patekti į finalinį etapą užteko vidutiniškai surinkti 125 taškus, 2008 – 127, 2009 – 128, o šiemet ir 140 taškų negarantavo patekimo į sekanti etapą.

Sveikatingumo centro direktorius Rimantas Čepelionis nudžiugino visus boulingo mėgėjus pranešdamas, jog nuo šiol per metus bus organizuojami du žaidimo turnyrai. Be „Mero” dar vyks ir „Likmerės” taurės varžybos. Jas numatoma organizuoti pavasarį.

„Aš esu dėkingas ir žaidėjams, ir administracijai, kuri gerą, gražią tradiciją jau ketvirti metai tęsia ir aš galvoju tęs ir toliau. Kiek emocijų, kiek noro laimėti, mes šiandien matėme. Net ir man delnai skauda. Gera graži tradicija, ji turi gyvuoti” – tardamas sveikinimo žodį kalbėjo rajono meras Algirdas Kopūstas.

Turnyre taip pat apdovanoti sužaidę geriausias asmenines partijas. Pirmąją vietą iškovojo Valdas Lančickas – 235 taškai (S. Vilkelio IĮ), antrąją Naglis Valikonis – 224 taškai (Likmerė) ir trečiąją Gytis Dailidėnas – 216 taškų (Moksleiviai).