Pradinis Lietuvos naujienos LRT projektas „Draugiška Lietuva“ tęs keliones po Lietuvos regionus

LRT projektas „Draugiška Lietuva“ tęs keliones po Lietuvos regionus

63
0

Trečią sezoną iš eilės LRT laida „Draugiška Lietuva“ kvies pažinti Lietuvos regionus, susipažinti su jų gyventojais ir išgirsti netikėtų istorijų. LRT komandos keliones ir įspūdžius stebėkite kiekvieną trečiadienį 19.30 val. nuo birželio 12 dienos.

Kaip ir pastaruosius dvejus metus, žinomi LRT veidai paliks televizijos studijas ir regionuose susipažins su Lietuvos miestų ir miestelių gyventojais, išklausys jų istorijų bei išbandys ne vieną vietinę pramogą – leisis į ekskursijas po krašto įžymybes ir mokysis įvairių amatų.

Prie kelionių šiemet prisijungs LRT populiariosios muzikos vyriausiasis redaktorius Ramūnas Zilnys, LRT Vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas, LRT laidų vedėjai Gerūta Griniūtė, Dovilė Filmanavičiūtė, Ignas Krupavičius, Audra Avižiūtė, Guoda Pečiulytė ir kiti.

Jie aplankys ne vieną Lietuvos kampelį – nuo Visagino iki Prienų, nuo Kaišiadorių iki Varėnos, ir kitų daugiau ir mažiau žinomų šalies regionų. Kviesdami vietoves pažinti per jos gyventojus, vedėjai kaip ir anksčiau kvies susipažinti su įvairiausiomis profesijomis užsiimančiais vietiniais, kurie turi ne vieną niekur negirdėtą istoriją.

„Draugiškos Lietuvos“ pasakojamas istorijas žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 19.30 val. nuo birželio 12 dienos LRT TELEVIZIJOS eteryje ir portale LRT.lt.

Visas LRT keliones po regionus bei pažintis su jos gyventojais, o taip pat – regionų aktualijas portalo LRT.lt skaitytojai gali rasti polapyje „Mano kraštas“, kur atsiras visų LRT kanalų reportažai, laidos ir straipsniai.

lrt.lt

 

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia