Pradinis Sportas Kitas sportas Iš Lietuvos sambo prezidento P. Eigmino turnyro grįžo su 4 medaliais

Iš Lietuvos sambo prezidento P. Eigmino turnyro grįžo su 4 medaliais

2438
3

Gruodžio 17 d. Vilniuje vyko X-asis tradicinis tarptautinis Lietuvos sambo prezidento Pranciškaus Eigmino turnyras.

Šiame turnyre dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos ir svečiai iš Rusijos, Lenkijos, Baltarusijos, Latvijos, Izraelio, Estijos, Olandijos.

Ukmergės sporto centrą atstovavo 8 sportininkai, iš jų – 4 grįžo pasipuošę medaliais.

Nežymiai pralaimėję finalines kovas, sidabro medalius iškovojo Aivaras Simonaitis (74 kg.), Deividas Gilys (82 kg.).

III vietas iškovojo Greta Folmer (+64 kg.) ir iš Pasaulio kadetų sambo čempionato Kipre grįžęs Borisas Jablonskis (+66 kg.).

Pralaimėję kovas dėl III vietų penkti liko Markas Tričius (62 kg.), Vaiva Butkutė (64 kg.).
Sportininkai buvo apdovanoti specialiai šiam turnyrui pagamintais medaliais ir asmeniniais prizais (marškinėliais).