Pradinis Sportas Kitas sportas KOK WORLD GP 2016 turnyre Mindaugas Veržbickas iškovojo Europos čempiono diržą

KOK WORLD GP 2016 turnyre Mindaugas Veržbickas iškovojo Europos čempiono diržą

1820
0
mindaugas verzbickas

mindaugas verzbickas

Kišiniove (Moldova) šeštadienį vykusiame „King of Kings“ kovinio sporto turnyre Europos čempiono diržą iškovojo lietuvis Mindaugas Veržbickas.

Titulinėje svorio kategorijos iki 77 kg kovoje pagal mišrių kovos menų (MMA) taisykles 25-erių metų lietuvis trečiajame raunde techniniu nokautu nukovė metais jaunesnį Vladą Popovskij iš Moldovos.

Tiek pirmajame, tiek antrajame raunduose kova buvo apylygė ir dažniausiai vykdavo parteryje. V.Popovskij ne kartą įgydavo gerą poziciją atakai, bandydavo smaugti lietuvį, bet M.Veržbickas atsilaikydavo, sulaukdavo raundo pabaigos ir toliau tęsdavo savo darbą. Lemiamu tapo trečiasis raundas. Jau pačioje jo pradžioje M.Veržbicko smūgių „kruša“ sumaitojo V.Popovskij veidą. Moldavas apsipylė krauju ir teisėjui neliko nieko kito, kaip tik sustabdyti kovą. Netrukus M.Veržbickui buvo įteiktas KOK Europos čempiono diržas. „Tylusis žudikas“ M.Veržbickas iškovojo 11-ą pergalę per MMA karjerą. Lietuvis yra patyręs ir 3 pralaimėjimus. Tuo tarpu V.Popovskij patyrė pirmą nesėkmę po 10 pergalių iš eilės.

Video rasite čia: http://www.sportas.lt/naujiena/203645/varzovo-veida-sumaitojes-m-verzbickas-iskovojo-kok-europos-cempiono-dirza

sportaslt

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia