Pradinis Gyvenimas Žmonės Ji – kaip Lituania Restituta, tik priešais

Ji – kaip Lituania Restituta, tik priešais

2451
0
liliabart

liliabart

Pavadinimas nesuprantamas? Taip, jis toks, bet tikslus. Kaip miesto simboliu laikome savo išdidųjį paminklą, taip miesto simboliu galima laikyti Lilę, prekiautoją spauda, savo darbo vietą įsteigusią ant „Vaivorykštės“ parduotuvės palangės, priešingoje Kęstučio aikštės pusėje.

Ar lyja, ar sninga, ar šlabdriba, ar vėtra – Lilė visada ten. Jei nebūtų, neabejotinai pasigestume, nes Lilę pažįsta ir su ja sveikinasi kone kiekvienas praeivis. Ir Lilė pažįsta juos visus, nes nuo 1998 m., kai moteris pradėjo savo verslą (pati vadina būtent taip), šimtai ukmergiškių buvo ir yra jos klientais. Kiekvieną pakalbina, paklausia, kaip sekasi, žino, ką pirks. Prajuokina ir pakelia nuotaiką: Lilės humoro jausmas savotiškas, bet puikus, nestokojantis aštrios tikslios ironijos.

Darbas iš tiesų yra sunkus: kiekvieną rytą prisikrauti krepšį spaudos ir beveik dešimt kilogramų tempti iki miesto centro. Tačiau Lilė – nepataisoma optimistė, niekada nesiskundžianti ir nedejuojanti. „Man labai labai patinka mano darbas. Susitinku su įžymybėmis, gaunu autografų, net televizija yra mane filmavusi“ – didžiuojasi Lilė.

2002 m. Ukmergės turgujeAr pati perskaito visą spaudą, kuria prekiauja? „Taip, gal ne viską, bet skaitau. Internetinių rašinių nepripažįstu, man atrodo, kad kenkia akims. Daug maloniau paimti į rankas „gyvą“ leidinį: šnara popierius, kvepia spaustuvės dažai. Dar galvoju, kad žmonės ant popieriaus rašo atsakingiau, nes spaudiniai „gyvena“ ilgiau“, – pasakoja Ukmergės spaudos prekybos senbūvė.

Lilė juokiasi, pavadinta miesto simboliu. „Gal ir taip, kai pamąstai. Visada esu ten, kaip kokia statula“. Dar juokiasi, atskleisdama savo gyvenimo credo, išgirstą iš mamos: „Niekada nepasimesk bepročių pasaulyje“. Vėl – ironija, tačiau įsigilinus atsiskleidžia šio pasakymo prasmė: Lilė gyvena savo pasaulėlyje, moka džiaugtis mažais dalykais, stengiasi niekam nepakenkti, būti stipri, atkakli, pareiginga ir išlikti savimi.

To mes ir linkime šiam maloniam ir mielam žmogui. Linkime nuoširdžiai dėkodami, kad visada randa pagiriamųjų žodžių mūsų žurnalui vilkmerge.lt ir visada pradžiugina primindama, kad „jau vežkite, ko delsiate, nes žmonės klausinėja ir domisi, ieško“. Kalbant skaičiais, Lilės žurnalo vilkmerge.lt pardavimai konkuruoja tik su didžiaisiai prekybos centrais. Miela Lile, mes Tave labai vertiname ir esame labai patenkinti nuoširdžiu bendradarbiavimu. Tu esi labai pasiteisinanti vilkmerge.lt reklama, ačiū Tau.

Žurnalo VILKMERGE.LT medžiaga

1977 m. prie Mūšios upės

1978 m. su savo augintine

1969 m. su močiute Filomena Vilniuje

Lilė mėgsta isiamžinti su žvaigždėmis. Nuotraukoje ji su Selu - Egidijumi Dragūnu

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia