Pradinis Sportas Kitas sportas Jaunasis klubo „Vilkas“ kovotojas turnyre iškovojo trečią vietą

Jaunasis klubo „Vilkas“ kovotojas turnyre iškovojo trečią vietą

2727
0

imag2097Kaliningrado srityje, Pionierske vyko tarptautinis Muay thay turnyras skirtas V. M. Rešetino atminimui. Dalyvavo komandos iš Maskvos srities, Maskvos, Sankt-Peterburgo, Kaliningrado srities. Lietuvą turnyre atstovavo Ukmergės sporto klubas „Vilkas“.

Apie 100 jaunų dalyvių kovojo pagal Muay thay taisykles. Ukmergiškis Lukas Mingaila vieną kovą laimėjo, kitą pralaimėjo ir savo amžiaus (8 – 9 metų) grupėje, svorio kategorijoje iki 30 kilogramų, užėmė trečią vietą.

Trenerio Vadim Zelev teigimu tai buvo jaunojo sportininko pirmosios varžybos, pirmosios kovos. Todėl jis rezultatą vertiną kaip labai gerą. Noras sportininkui kovoti neprapuolė, todėl treneris tikisi labai gero sportininko pasirodymo turnyre Ukmergėje gruodžio mėnesį.

imag2108Pačios varžybos ukmergiškiams buvo įspūdingos, dalyvavo aukšti valdžios atstovai. Visi be apdovanojimų gavo ir atminimo prizus. V. Zelevas pasakojo, kad kasmet rengiamas turnyras sulaukia vis daugiau dėmesio.

imag2112Ukmergiškių klubo laukia Vilnius Open varžybos. Jame dalyvaus keturios – penkios šalys, apie šimtą vyresnio jaunimo ir suaugusių kovotojų. Klubą „Vilkas“ jame atstovaus 7 sportininkai.