Pradinis Sportas Kitas sportas Įvyko 29-asis „Baltijos kelio“ bėgimas

Įvyko 29-asis „Baltijos kelio“ bėgimas

1555
0

Prisimenant prieš 31 metus įvykusį „Baltijos kelią“, kai šimtai tūkstančių Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojų, protestuodami prieš Molotovo-Ribentropo paktą sustojo į gyvąją grandinę, Baltijos šalių bėgikai nubėgo tą patį kelią – nuo Vilniaus iki Talino.

Jau 29-ajame estafetiniame „Baltijos kelio“ pagarbos bėgime dalyvavo 24 Lietuvos, 4 Latvijos ir vienas bėgikas iš Estijos. Startavę rugpjūčio 21 d. 10 valandą Vilniuje Katedros aikštėje bėgikai finišavo rugpjūčio 23 d. pavakaryje Taline, Estijos parlamento kieme. Bėgikus prie rajono ribos pasitiko rajono vadovai – meras Rolandas Janickas ir savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas.

Pirmieji į sutikimo vietą atskubėjo neįgalieji. O bėgikus pasitiko ne tik rajono vadovai, bet ir moksleivių vasaros stovyklos Vepriuose dalyviai. Rajono vadovai ne tik pasveikino bėgikus, bet ir jiems įteikė suvenyrus iš Ukmergės – puodelius su Ukmergės logotipais.

Suvenyrais buvo apdovanoti Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos prezidentas Vidmantas Dobrovolskas, ukmergiškis Juozas Songaila, pasvaliečiai Jurgita Packevičiūtė ir Zenonas Balčiauskas, latvė Raisa Marčinkus ir estas Priit Valk.

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia