Home Gyvenimas Sveikatos stiprinimo stovykla vaikams

Sveikatos stiprinimo stovykla vaikams

629
0

Sveikatos stiprinimo ir sporto klubas „GABARYTAS“, vykdydamas rajono savivaldybės vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų programą „Sveikas vaikas – sportuojantis vaikas“, 2020 m. liepos 7-8 dienomis iškeliavo į Širvintų rajoną. 15 rajono moksleivių su vadovais Migle Ivanauskiene bei Nerijumi Butėnu apsigyveno atokioje, vaizdingoje, miško ir Širvintos upės apsuptoje kaimo turizmo sodyboje „Liukonių malūnas“.

Įsikūrę puikiai įrengtose patalpose, kupini jėgų ir puikios nuotaikos, jaunuoliai išvyko į paslaptingą ir pilną kliūčių plaukimą baidarėmis. 20 kilometrų plaukimas Širvintos upe nebuvo lengvas: daug kliūčių, lietus ir noras paišdykauti bei palenktyniauti, pareikalavo išties nemažai ištvermės. Bet šypsenos, bendravimas ir buvimas artimų draugų rate, įveikė visus 5 valandų irklavimo sunkumus.

Sušalusių ir pavargusių sodyboje laukė šeimininko iškūrenta pirtis ir vadovo Nerijaus ant laužo garuojantys šašlykai. Taigi sušilę ir pasistiprinę moksleiviai tikrai nenorėjo ilsėtis, todėl subūrus komandas prasidėjo tinklinio, krepšinio ir kiti žaidimai.

Diena prabėgo nepastebimai ir lauke nusileidus saulei teko ištiesti kojas ir pailsėti.

Nubudus ryte, laukė paskutinė diena, nuotaikos liūdnėjo, tačiau mes pažadėjome vieni kitiems, kad greit ir vėl susitiksime veiklose.

SSSK „GABARYTAS“ treneriai dėkoja „Liukonių malūnas“ savininkams, savo neformaliojo švietimo sportininkams už nuoširdų laiką kartu ir linki puikių bei saugių atostogų.

Miglė Ivanauskienė

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here