Pradinis Kultūra Anonsai Gero kino vakarai „Po skambančiu ąžuolu“ sugrįžta į Ukmergės kultūros centro kiemą

Gero kino vakarai „Po skambančiu ąžuolu“ sugrįžta į Ukmergės kultūros centro kiemą

192
0

Kai Lietuvą ir visą pasaulį sustabdė pandemija, pasiilgome saugių susitikimų, žmonių, pramogų ir kino seansų. Iš šio jausmo gimė gero kino vakarai „Po skambančiu ąžuolu“ ir penktus metus iš eilės sugrįžta. Žadame kino gurmanų pamėgtus bei išgirtus filmus.

Tradiciškai gero kino vakarai vyks kas antrą ketvirtadienį visą likusią vasarą. Pradėsime jau liepos 11-ąją – žiūrovai turės progą pamatyti tarptautinio festivalio „Kino pavasaris 2024“ metu apdovanotus filmus.

Pirmąjį kino vakarą startuos didžiulio susidomėjimo sulaukęs, „Kino pavasario“ žiūrovų numylėtiniu išrinktas tapytas filmas „Kaimiečiai“ (rež. Hugh Welchman ir DK Welchman). Tai drama apie meilę, XIX a. pabaigos tradicijas Lenkijos kaimuose, pasididžiavimą savo žemėmis. Beje, prie filmo tapymo prisidėjo ir Lietuvos dailininkai.

Kviečiame žiūrovus pasirūpinti šiltesne, patogia apranga, o esant nepalankioms oro sąlygoms kino vakarai vyks kultūros centro salėje.

Nepraleiskite vakaro su geru kinu ir gera kompanija!

Projektą organizuoja Ukmergės kultūros centras. Projektą „Po skambančiu ąžuolu“ remia ir finansuoja Lietuvos kino centras bei Ukmergės rajono savivaldybė.

Ukmergės kultūros centro informacija

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įvesti vardą čia