Pradžia Calendar

Calendar

Sau
12
Sk
Minėjimas, skirtas Laisvės gynėjų dienai, Vepriuose prie Laisvės paminklo @ Vepriai
Sau 12, 11:00

Minėjimas, skirtas Laisvės gynėjų dienai, Vepriuose prie Laisvės paminklo

E. Kuckailio knygos „Partizano žiedas“ pristatymas @ Ukmergės kraštotyros muziejus
Sau 12, 15:00

E. Kuckailio knygos „Partizano žiedas“ pristatymas

Minėjimas „Uždekim laisvės ugnį širdyse”, skirtas Laisvės gynėjų dienai, Želvoje prie Baltojo kryžiaus
Sau 12, 16:00

Minėjimas „Uždekim laisvės ugnį širdyse”, skirtas Laisvės gynėjų dienai, Želvoje prie Baltojo kryžiaus

Renginys „Neužmiršti”, skirtas Laisvės gynėjų dienai, Liaušiuose @ Liaušiai
Sau 12, 18:00

Renginys „Neužmiršti”, skirtas Laisvės gynėjų dienai, Liaušiuose

Sau
13
Pr
pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 13, 08:00

pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“.

Sausio 13-osios akcija „Atmintis gyva, nes liudija” Deltuvos kultūros namuose @ Deltuvos kultūros namai
Sau 13, 08:00

Sausio 13-osios akcija „Atmintis gyva, nes liudija” Deltuvos kultūros namuose

Šventinis rytmetis Laisvės gynėjų dienai paminėti prie III Antakalnio kultūros namų @ III Antakalnio kultūros namai
Sau 13, 09:00

Šventinis rytmetis Laisvės gynėjų dienai paminėti prie III Antakalnio kultūros namų

Popietė, skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti, buvusioje Sližių mokykloje
Sau 13, 15:00

Popietė, skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti, buvusioje Sližių mokykloje

Atminties popietė „Sausio 13-oji – mūsų prisiminimuose” prie Šventupės dvaro @ šventupė
Sau 13, 16:00

Atminties popietė „Sausio 13-oji – mūsų prisiminimuose” prie Šventupės dvaro

Minėjimas „Atminty ir širdy”, skirtas Laisvės gynėjų diena, Siesikuose prie Laisvės paminklo
Sau 13, 16:00

Minėjimas „Atminty ir širdy”, skirtas Laisvės gynėjų diena, Siesikuose prie Laisvės paminklo

Laisvės gynėjų dienos minėjimas prie paminklo „Lituania Restituta“
Sau 13, 17:15

Laisvės gynėjų dienos minėjimas prie paminklo „Lituania Restituta“

Sau
14
An
Piešimas ant sniego „Aš ir Lietuva” prie Želvos kultūros namų @ Želvos kultūros namai
Sau 14, 13:30

Piešimas ant sniego „Aš ir Lietuva” prie Želvos kultūros namų

LEGO robotų konstravimo ir programavimo užsiėmimai. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 14, 16:00

LEGO robotų konstravimo ir programavimo užsiėmimai.

LMKL U14 berniukų krepšinio čempionato varžybos @ Užupio pagr. mokykla
Sau 14, 18:30
LMKL U14 berniukų krepšinio čempionato varžybos 2020-01-14

18.30 val.

Užupio pagr. mokykla Ukmergės SC – Kėdainių SC-BC „Savi“

 

žaidimo „Auksinis protas“ turnyrai @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 14, 18:30

žaidimo „Auksinis protas“ turnyrai

Sau
15
Tr
Vėlimas iš vilnos sausuoju būdu. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 15, 15:00

Vėlimas iš vilnos sausuoju būdu.

LMKL U 12 vaikų krepšinio čempionato „Pirmasis iššūkis“ varžybos @ Užupio pagr. mokykla
Sau 15, 17:00
LMKL  U 12 vaikų krepšinio čempionato „Pirmasis iššūkis“ varžybos 2020-01-15

17.00 val.

Užupio pagr. mokykla Ukmergės SC – Panevėžio KKSC II
Sau
16
Kt
Lietuvos mokinių žaidynių mergaičių futbolo 5×5 zoninės varžybos @ Šventupės sporto kompleksas
Sau 16, 10:00
Lietuvos mokinių žaidynių mergaičių futbolo 5×5 zoninės varžybos 2020-01-16

10.00 val.

Šventupės sporto kompleksas Vidiškių pagr. mok., Ignalinos raj., Molėtų raj., Panevėžio raj., Vilniaus r
Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų šachmatų varžybos @ Ukmergės SC šachmatų bazė „Šilo“ progimnazijoje
Sau 16, 13:00
Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų šachmatų varžybos 2020-01-16

13.00 ir 14.30 val.

Ukmergės SC šachmatų bazė „Šilo“ progimnazijoje Ukmergės raj. bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai
vaikų saviraiškos būrelis „Keberiokšt“. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 16, 15:30

vaikų saviraiškos būrelis „Keberiokšt“.

LEGO robotų konstravimo ir programavimo užsiėmimai. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 16, 16:00

LEGO robotų konstravimo ir programavimo užsiėmimai.

LMKL jaunių U 17 vaikinų krepšinio čempionato varžybos @ Šilo progimnazija
Sau 16, 18:30
LMKL jaunių U 17 vaikinų krepšinio čempionato varžybos 2020-01-16

18.30 val.

„Šilo“ progimnazija Ukmergės SC – Utenos DSC
LMKL jaunių U 18 vaikinų krepšinio čempionato varžybos @ Užupio pagr. mokykla
Sau 16, 18:30
LMKL jaunių U 18 vaikinų krepšinio čempionato varžybos 2020-01-16

18.30 val.

Užupio pagr. mokykla Ukmergės SC – Kauno KM „Perkūnas“
Sau
17
Pn
edukacinis žaidimas trečiokams „Protų mūšis“. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 17, 11:00

edukacinis žaidimas trečiokams „Protų mūšis“.

Lietuvos mokinių žaidynių kaimo vietovių mokyklų mergaičių tinklinio zoninės varžybos @ Taujėnų gimnazija
Sau 17, 11:00
Lietuvos mokinių žaidynių kaimo vietovių mokyklų mergaičių tinklinio zoninės varžybos 2020-01-17

11.00 val.

Taujėnų gimnazija Taujėnų gimn. Jonavos r., Kėdainių r., Kauno r., Vilkaviškio r., Marijampolės r.
Lietuvos mokinių žaidynių kaimo vietovių tarpzoninės kvadrato varžybos @ Taujėnų gimnazija
Sau 17, 11:00
Lietuvos mokinių žaidynių kaimo vietovių tarpzoninės kvadrato varžybos 2020-01-17

11.00 val.

Taujėnų gimnazija Taujėnų gimn., Želvos gimn., Pasvalio r., Rokiškio r.
Popietė vaikams Taujėnų kultūros namuose @ Taujėnų kultūros namai
Sau 17, 14:00

Popietė vaikams Taujėnų kultūros namuose

LMKL U14 mergaičių krepšinio čempionato varžybos @ Šilo progimnazija
Sau 17, 16:00
LMKL U14 mergaičių krepšinio čempionato varžybos 2020-01-17

16.00 val.

„Šilo“ progimnazija Ukmergės SC – Utenos DSC
Spektaklis šeimai „Kakė Makė ir atversta knyga“ @ Ukmergės kultūros centras
Sau 17, 18:00

Spektaklis šeimai „Kakė Makė ir atversta knyga“

Sau
18
Št
2020 m. LMFA Lietuvos moterų salės futbolo čempionato varžybos @ Šventupės sporto kompleksas
Sau 18, 11:00
2020 m. LMFA Lietuvos moterų salės futbolo čempionato varžybos 2020-01-18

11.00 val.

Šventupės sporto kompleksas Ukmergės SC, FA „Panevėžys“,ŠSG-FA „Šiauliai“, Tauragės SC
Rajono vyrų krepšinio pirmenybės @ Užupio pagr. mokykla
Sau 18, 11:00
Rajono vyrų krepšinio pirmenybės 2020-01-18

11.00 val.

12.30 val.

Užupio pagr. mokykla  

Likmerė – Emdis

Gramas – Viesulas

Sau
21
An
LEGO robotų konstravimo ir programavimo užsiėmimai. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 21, 16:00

LEGO robotų konstravimo ir programavimo užsiėmimai.

Muzikinė viktorina „Pagauk dainą” Dainavos kultūros namuose @ Dainavos kultūros namai
Sau 21, 17:00

Muzikinė viktorina „Pagauk dainą” Dainavos kultūros namuose

žaidimo „Auksinis protas“ turnyrai @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 21, 18:30

žaidimo „Auksinis protas“ turnyrai

Sau
22
Tr
Verslo konferencija @ Ukmergės kultūros centras
Sau 22, 14:00

Verslo konferencija

Vėlimas iš vilnos sausuoju būdu. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 22, 15:00

Vėlimas iš vilnos sausuoju būdu.

Sau
23
Kt
Edukacinė pamoka „Papuošalų gaminimas”. Papuošalų paroda „Minčių ir rankų dialogas” Veprių kultūros namuose @ Veprių kultūros namai
Sau 23, 14:00

Edukacinė pamoka „Papuošalų gaminimas”. Papuošalų paroda „Minčių ir rankų dialogas” Veprių kultūros namuose

vaikų saviraiškos būrelis „Keberiokšt“. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 23, 15:30

vaikų saviraiškos būrelis „Keberiokšt“.

LEGO robotų konstravimo ir programavimo užsiėmimai. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 23, 16:00

LEGO robotų konstravimo ir programavimo užsiėmimai.

Sau
25
Št
garsiniai skaitymai + @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 25, 11:00

garsiniai skaitymai +

kūrybiniai užsiėmimai „Šeimadienis bibliotekoje“. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 25, 11:00

kūrybiniai užsiėmimai „Šeimadienis bibliotekoje“.

Respublikinės KLSA reitingo linijinių šokių varžybos „In Line Ukmergė 2020“ @ Ukmergės kultūros centras
Sau 25, 11:00

Respublikinės KLSA reitingo linijinių šokių varžybos „In Line Ukmergė 2020“

Popietė vaikams „Linksmieji besmegeniai” Dainavos kultūros namuose @ Dainavos kultūros namai
Sau 25, 13:00

Popietė vaikams „Linksmieji besmegeniai” Dainavos kultūros namuose

Žaidimų popietė vaikams Taujėnų kultūros namuose @ Taujėnų kultūros namai
Sau 25, 13:00

Žaidimų popietė vaikams Taujėnų kultūros namuose

Sau
27
Pr
Dianos Zviedrienės tapybos darbų parodos atidarymas @ Ukmergės kultūros centras
Sau 27, 17:00

Dianos Zviedrienės tapybos darbų parodos atidarymas

Sau
28
An
LEGO robotų konstravimo ir programavimo užsiėmimai. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 28, 16:00

LEGO robotų konstravimo ir programavimo užsiėmimai.

žaidimo „Auksinis protas“ turnyrai @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 28, 18:30

žaidimo „Auksinis protas“ turnyrai

Sau
29
Tr
„Aukštaitiškos tautinės juostos gamyba“, edukacinis užsiėmimas. (Šventupės padalinyje) @ vl. šlaito biblioteka Šventupė
Sau 29, 12:00

„Aukštaitiškos tautinės juostos gamyba“, edukacinis užsiėmimas. (Šventupės padalinyje)

Vėlimas iš vilnos sausuoju būdu. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 29, 15:00

Vėlimas iš vilnos sausuoju būdu.

vaikų saviraiškos būrelis „Keberiokšt“. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 29, 15:30

vaikų saviraiškos būrelis „Keberiokšt“.

Projektas „Augalų terapija”. Floristinių paveikslų „Išjausti Donelaitį” parodos pristatymas Deltuvos kultūros namuose @ Deltuvos kultūros namai
Sau 29, 16:00

Projektas „Augalų terapija”. Floristinių paveikslų „Išjausti Donelaitį” parodos pristatymas Deltuvos kultūros namuose

Sau
30
Kt
LEGO robotų konstravimo ir programavimo užsiėmimai. @ Vl. Šlaito viešoji biblioteka
Sau 30, 16:00

LEGO robotų konstravimo ir programavimo užsiėmimai.

„Laisvės TV“ Intelektualiosios satyros šou „Laikykitės ten…“ @ Ukmergės kultūros centras
Sau 30, 18:00

„Laisvės TV“ Intelektualiosios satyros šou „Laikykitės ten…“