Pradžia Aktualijos Išrinkta rajono bendruomenės sveikatos ambasadorė

Išrinkta rajono bendruomenės sveikatos ambasadorė

1797
0

Nuo 2014 m. savivaldybės taryba renka Ukmergės rajono bendruomenės sveikatos ambasadorių. Šiais metais šis vardas suteiktas Ukmergės sporto centro direktoriaus pavaduotojai ugdymui, Sveikatos stiprinimo ir sporto klubo „Gabarytas“ prezidentei Miglei Ivanauskienei.

Sveikatos ambasadoriaus vardo suteikimo tikslas – pagerbti rajono piliečius už ilgametę aktyvią veiklą visuomenės sveikatos stiprinimo srityje. Miglė Ivanauskienė yra puiki savo srities specialistė, nuolat tobulina žinias sporto ir sveikatos srityje, daug metų užsiima sportine veikla, labai teigiamai vertinama Ukmergės sporto bendruomenės narė.

Miglė Ivanauskienė nuo 2003 m. dirbo Ukmergės sporto mokyklos futbolo trenere, o nuo 2010 m. – Ukmergės sporto centre direktoriaus pavaduoja ugdymui. Jos vadovaujamos futbolo komandos ne kartą tapo Lietuvos čempionatų nugalėtojomis ir prizininkėmis. Lietuvos Respublikos moterų futbolo rinktinėje ir šiuo metu žaidžia jos parengtos 2 auklėtinės. Jos auklėtinė, sekdama trenerės pavyzdžiu, pasirinko sporto trenerės kelią ir šiuo metu studijuoja Sporto universitete.

Sporto centre Miglė Ivanauskienė tarpininkauja, kad sporto centro medicinos darbuotojai (gydytojas ir slaugytoja) aktyviai bendradarbiautų su sporto mokytojais ugdytinių sveikatos klausimais. Būdama atsakinga už mokomųjų grupių treniruočių grafiką, ji prižiūri, kad ugdytiniai ne tik siektų sportinių rezultatų, bet ir turėtų galimybę dalyvauti sveikatinimo pratybose Ukmergės sporto centro baseine. Nuo 2010 m. Miglė Ivanauskienė organizuoja ir vykdo vaikų vasaros sporto ir sveikatingumo stovyklas, rengia jų veiklos planus.

Ambasadorė dalyvauja Ukmergės visuomenės sveikatos biuro administruojamuose sveikatingumo ir fizinio aktyvumo skatinimo projektuose, organizuoja savaitgalines ir ilgalaikes stovyklas vaikams, suaugusiesiems ir šeimoms. Organizuoja ir inicijuoja įvairius rajono netradicinius renginius — miesto šventei skirtuose sportiniuose renginiuose ji veda mankštas. Su savo parengta „Pound“ grupe dalyvavo Galiūnų varžybose. Nuolat prisideda prie rajono renginių, skirtų Judumo savaitei paminėti, telkia Sporto centro bendruomenę, bendradarbiauja su Švietimo ir sporto skyriumi, bendrojo ugdymo mokyklų fizinio ugdymo mokytojų metodiniu būreliu. Ji teikia pagalbą, organizuojant kasmetines socialines akcijas „Aš ir Tu, — tai Mes!!!“, skirtas Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti.

Ankstesnis straipsnisDantų balinimas: kaip tuo rūpinosi mūsų protėviai?
Kitas straipsnis2020 m. Geriausio rajono sportininko atranka

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia