Šachmatininkai – pirmi

1030
    0

CIMG2761

Švenčionyse vyko Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių Vilniaus regiono varžybos. Ukmergei jose atstovavo Sporto centro klubo „Juodasis rikis“ ir FC „Spartako“ sportininkai. Varžybose dalyvavo Švenčionių, Molėtų, Ignalinos, Širvintų, Šalčininkų, Trakų, Elektrėnų, Vilniaus rajono ir Vilniaus miesto komandos.

Sėkmingiausiai pasirodė mūsų šaškininkai. Jie nugalėjo visus varžovus ir iškovojo taurę bei aukso medalius. Šachmatininkai iškovojo sidabrą.

Futbolininkai pogrupyje nugalėjo Vilniaus rajono (2:1) ir Širvintų (2:0) komandas, su švenčioniškiais sužaista lygiosiomis. Pusfinalyje 2:0 nugalėta Šalčininkų komanda. Pusfinalyje ukmergiškiai susitiko su Vilniaus rajono komanda, tačiau šį kartą stipresni buvo vilniečiai. Mūsiškiams atiteko sidabro medaliai.