Home Verslas Greitai prasidės turizmo sezonas

Greitai prasidės turizmo sezonas

1284
0

Siesikų pilyje atidarytas Turizmo sezonas. Į jo atidarymą atvyko rajono kaimo turizmo atstovai, įmonių, vystančių turizmą Ukmergėje, atstovai. Turizmo sezonas prasidėjo pranešimu „Turizmo rinkodara, kuri konvertuoja“. Apie turizmo rinkodarą papasakojo turizmo rinkodaros specialistas Simonas Rudaminas.

Besirenkančius į atidarymą pasitiko Kultūros centro Siesikų skyriaus renginių organizatorė Valentina Karaliūnienė, kuri atvykusius mokė, kaip senoviniu būdu, pasinaudojant sukučiais, vyti virves. Susirinkusieji buvo ne tik mokomi, bet buvo siūloma ir patiems pabandyti. Žadama, kad ši edukacija pilyje veiks visus metus.

Kitą edukaciją – gražiausias Siesikų apylinkes pristatė Kultūros centro Siesikų skyriaus renginių organizatorius Kęstutis Motiejūnas. Jis gražiausių vietų nuotraukas ir aprašymus sudėjo į lankstinuką.

Apie turizmo rinkodarą papasakojo turizmo rinkodaros specialistas Simonas Rudaminas, dirbantis bene didžiausioje Lietuvą pristatančioje platformoje „We love Lithuania“. Jis papasakojo apie turizmo infrastruktūrą, jos kūrimą ir kai kuriuos, sėkmingiausius savo projektus.

Jo teigimu, turizmą sugriauti lengva, tačiau jį atkurti reikia penkis kartus daugiau laiko ir pastangų. Kuriant sėkmingą turizmą reikia sėkmingos strategijos. Tai yra, reikia žinoti kur ir kuo po kelių metų aš noriu būti. Todėl pirmoje eilėje reikia pasirinkti pavadinimą, kurio kaitalioti jau negalima. Vėliau aptarti ir kiti darbai, įgyvendinus kuriuos, teisingai pasirinkus veiklos, pavyzdžiui, viešinimo, kryptys. Su susirinkusiais kaimo turizmo atstovais diskutuota apie sėkmingų projektų kūrimą ir įgyvendinimą.

Turizmo sezono atidarymas jau įvyko. Baigiasi ir karantinas. Belieka Ukmergėje sulaukti turistų.

Previous articleŠokio diena Kultūros centre
Next articleSužadėtuvių žiedai – kaip išsirinkti?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here