Pradinis Uncategorized Parodoje – kopėčios ir skambantys darbai

Parodoje – kopėčios ir skambantys darbai

864
0
IMG 8818 copy

IMG 8818 copy

Kultūros centro galerijoje žiūrovus pasitinka dvi skirtingos parodos. Tai dviejų  grupių dailininkų parodos – „Jokūbo kopėčios“ ir „Šnabždesys III“.

Grupė „Archyvas“, surengusi parodą „Jokūbo kopėčios“, Ukmergėje jau trečią kartą. Parodos vadovas Juozas Rimkus pasakojo, kad paskutinį kartą čia viešėta jau senokai – prieš 10 metų. Šioje parodoje, anot autorių, pasirinktas biblijinis siužetas, kuriame pasakojama kaip Jokūbas susapnavo kopėčias, kuriomis laipioja angelai. Todėl ir šioje parodoje į akis krinta kopėčios, virtusios laipteliais į dangų, nežinią. Parodoje taip pat pristatoma fotografijos, skulptūros, keramikos darbai. Viso – aštuonerių autorių darbai.

„Šnabždesys III“ žiūrovams Ukmergėje pristatomas jau antrą kartą. Pirmą kartą ukmergiškiai parodą galėjo apžiūrėti Kraštotyros muziejuje. Pasak parodos kuratoriaus Gintauto Vaičiaus  „Šnabždesį III“ greitai pakeis „Šnabždesys IV“. Dabartinė, sukurta septynerių autorių, paroda unikali tuo, kad visi joje pristatomi darbai skleidžia kažkokius garsus. Pavyzdžiui, pritvirtinta rankenėlė juda. Ir atsitrenkusi į medį paskleidžia savo garsą, kabantys senoviniai skaitliukai taip pat pokši, ištempti siūlai sukelia vienokį ar kitokį garsą.

Paroda veiks iki balandžio 11 dienos.

Arvydas Pėšina

Ankst straipsnisTiriamas žarnyno infekcijos protrūkis
Sekantis straipsnisĮdomiųjų chemijos bandymų popietė A.Smetonos gimnazijoje

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įrašyti vardą