Daugiausia žiūrovų palaikymo sulaukė grupės The Nominals daina (video)

  1098
  0

  55„Alio alio. Kalba Kaunas, Lietuva“ – šiais žodžiais 1926-ųjų birželio 12 dieną Lietuvos radijas pradėjo savo pirmąją transliaciją. Tuomet dar tik keliems šimtams radijo imtuvų. Dabar 85-metį švenčiantis Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija transliuoja milijonams. Garbingą sukaktį švenčiantis visuomeninis transliuotojas sekmadienį mini iškilmingu koncertu „Vilniaus bokštai 2011“, kuriame pasirodė ir ukmergiškių grupė „The Nominals“ su daina „Mūsų rytas“, kuri buvo atrinkta iš kitų 200 Lietuvos atlikėjų dainų ir pateko tarp 12 geriausiųjų į finalą!

  Koncerto metu žiūrovai išvydo keturis mėnesius vykusio, rekordinio skaičiaus dainų – apie 200 – sulaukusio konkurso finalininkus: 12 dainų, kurias labiausiai palaikė telefonu ir internetu balsavę klausytojai ir profesionalų komisija, kurią sudarė kompozitorius Mindaugas Urbaitis, LATGA-A generalinis direktorius Edmundas Vaitiekūnas, kompozitorius ir tekstų autorius Martynas Bialobžeskis, Lietuvos radijo muzikos laidų vyriausioji redaktorė Birutė Paškevičienė ir LRT programos „Opus3“ vadovas Darius Užkuraitis. Koncerto vedėjai – pirmuosius „Vilniaus bokštus“ septintojo dešimtmečio pabaigoje vedęs diktorius Juozas Šalkauskas ir Lietuvos radijo žurnalistė Giedrė Čiužaitė.

  Šiame konkurse vertinamas dainų autorių darbas. Iš visų konkursui atsiųstų dainų daugiausia žiūrovų balsų surinko Andriaus Griškevičiaus sukurta daina „Mūsų rytas“, kurią atliko Živilė Rastauskaitė („The Nominals“). Autoriui buvo įteiktas Lietuvos radijo ir LATGA-A prizas „Už sėkmingą debiutą ir klausytojų palaikymą“ – 1000 litų piniginis prizas bei Lietuvos radijo albumas.

  {youtube}rO7pMCZgWJ8{/youtube}

  lrt.lt, vilkmerge.lt

  22

  1

  Ankstesnis straipsnisNemokamai atliktas auditas savivaldybei netiko
  Kitas straipsnisSveikatingumo stovykla mamoms su mažyliais – Ukmergės rajone

  LEAVE A REPLY

  įveskite savo komentarą!
  įveskite savo vardą čia