Aš nesuprantu, kur gyvenu

  1597
  0
  AŠ NESUPRANTU KUR GYVENU

  Autorius: Laukys

  Neseniai per radiją išgirdau, kad katalikų bažnyčia ragina žmones balsuoti už partijas, o ne už atskirus kandidatus.
  Pirmas klausimas, kuris man iškilo, tai kurio velnio ji kišasi ne į savo reikalus. Bet po to pagalvojau, kad katalikų bažnyčiai ne pirmą kartą per visą jos gyvavimo istoriją, būtent velnias pakiša koją. Ganytų savo aveles ( rūpintųsi žmonių dvasingumu).

   

  O šiandien konstitucinis teismas sprendžia, pagal mane, labai įdomią problemą- ar leisti asmenybėms bolutiruotis savivaldybės rinkimuose ar ne. Jeigu leis, tai aš dar suprasiu, bet jeigu ne….

  O ką gi daro mūsų miesto kandidatai? O gi kviečiasi savo lyderius Prunskienę, Paulauską.Paprasčiau tariant panašu kai mažas vaikas nesugebėdamas spręsti savo kieme problemų kviečiasi tėvelį ar mamytę.Dėl vaikų suprantama. Visi buvome vaikais ir tai išgyvenom. Bet ar tokie tarybos nariai mum yra reikalingi? Jūs man, nusiritusiam nuo piliakalnio atleiskit, bet aš geriau su Gogoliu gyvensiu Ukmergės viešojoje bibliotekoje, negu su Paulausku, Prunskiene, ar kitais partijų lyderiais, kurie dar atvažiuos. Nes jie tikrai nepadės man spręsti savo gatvės, kiemo,rajono ar miesto problemų. Gogolis bent pralinksmins.
  Kol rašiau paskambino žmona ir pareiškė, kad jai reikia pinigų kyšiui, kad paaukštintų pareigose. Teks krapštyt piniginę, negaliu aš būti blogas vyras. Ir dar, žmona buvo psichologo paskaitoje, kuris nagrinėja vaikų patyčias. Pasirodo lietuvoje iš dešimties vaikų septyni patiria patyčias, Švedijoje vos du. kitose valstybėse rodikliai panašūs kaip švedijoje. Švedai dėl dviejų vaikų iš dešimties kelia nerimą, o lietuviai iš septynių -problemos nemato. Kodėl? Bet mes esame liudininkai keleto įvykių mūsų mieste.
  Čia ne patyčios. Kriminalai. Vaikų kriminalai.
  Suprantama, kad jus man nusiritusiam nuo piliakalnio pasakysit, kad tokiais dalykais rūpinasi policija, vaikų visokie komitetai ir t.t. Nesiginčiju. Jūs esate teisūs. Bet mano galva, gyventi tokioje šalyje yra savo žmogiškų, dvasinių ir netgi fizinių resursų žudymas.
  Kalbant tiesiai šviesiai GYVENTI LIETUVOJE YRA SAVIŽUDYBĖ.
  Kodėl tu čia gyveni? Išvažiuok, kaip daugelis. Tie kurie išvažiuoja yra teisūs. Galilėjus atsisakė savo minties kad žemė sukasi apie saulę. Kamiu sako, kad jis teisus. Koks skirtumas ar žemė sukasi apie saulę ar atvirkščiai, saulė aplink žemę. Galva svarbiau.
  Aš šį straipsnį rašau ne visiem, o tik tiem bepročiam, kurie visa suvokdami, čia gyvena. Kurie gali išbėgti, bet vistik gyvena.
  Šiaip aš nesu Donchihotas. Pinigų žmonai krapštysiu, nes mano geri santykiai su žmona yra svarbiau, negu ……..
  Bet aš vistiek nesuprantu nei kur gyvenu, nei su kuo?
  VILKMERGE.LT
  Ankstesnis straipsnisKaip elgtis perkūnijos metu
  Kitas straipsnisKatinas parduotuvėje

  LEAVE A REPLY

  įveskite savo komentarą!
  įveskite savo vardą čia