Pradžia Švietimas Vilniuje ukmergiškiams atstovaus „basanavičiukai“

Vilniuje ukmergiškiams atstovaus „basanavičiukai“

1191
0
IMG 9437

 

IMG 9437

Kovo 16 d. Ukmergės rajono policijos komisariate vyko rajono moksleivių teisinių žinių konkursas – viktorina „Temidė“. Teisinių žinių konkurese jėgas išbandė penkios komandos iš Jono Basavičiaus, Antano Smetonos ir Siesikų gimnazijų bei Užupio ir „Šilo“ pagrindinių mokyklų.

Komandas sudarė penki 8-12 klasių moksleiviai.

IMG 9383

Konkursas neprailgo – ir dalyviai, ir sirgaliai, ir komisija susidomėję žiūrėjo kūrybingus komadų prisitatymus bei atsisveikinimus. Nestigo smagių dainų, improvizacijų ir gilių minčių. Teisnis moksleivių išprusimas buvo patikrinitas protų mūšio metu. Žaidimą organizavo ir vedė šiuo metu Ukmergės rajono policijos komisariate praktiką atliekantys studentai. Šiame žaidime visus nustebino „Šilo“ pagrindinės mokyklos komanda, klaidingai atsakiusi tik vieną klausimą.

Susumavus rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai. Pirmą vietą konkurse iškovojo Jono Basanavičiaus komanda, kuriai atiteko ir garbė rajoną atstovauti Vilniaus apsrityje. Antrosios vietos laimėtojai – praėjusiųjų metų konkurso nugalėtojai Siesikų gimnazijos gimnazistai. Trečioji vieta atiteko „Šilo“ pagrindinės mokyklos moksleiviams.

Moksleiviai ir mokytojai buvo apdovanoti nuolatinio teisinių žinių konkurso – viktorinos „Temidė“ rėmėjo UAB „Ukrenga“ direktorius Audrius Poškos dovanomis. Taip pat konkursą rėmė kavinė „Rock Cafe“ ir Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvas.

Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. policijos komisariato informacija

Ankstesnis straipsnisPrasideda akcija „Lydeka“
Kitas straipsnisKovo 19 d. – Nacionalinė paukštienos diena, tad pristatome 10 įdomių faktų apie paukštieną

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia