Pradžia Švietimas Vidiškių pagrindinėje mokykloje iškilmingai atidarytas ,,Linksmasis sodas“

Vidiškių pagrindinėje mokykloje iškilmingai atidarytas ,,Linksmasis sodas“

1836
0

Birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – Vidiškių pagrindinėje mokykloje iškilmingai atidarytas ,,Linksmasis sodas“. Niekas taip neskatina kurti, keistis ir augti kartu – kaip vaikai, todėl šiemet mokyklos aplinką papuošė dar viena smagi edukacinė erdvė. Ji įsikūrė senajame mokyklos sode, skaičiuojančiame jau gerą pusšimtį metų, šalia kruopščiai moksleivių prižiūrimo ir puoselėjamo ,,Jaunystės sodo“.

,,Linksmojo sodo“ idėjos autorė ir projekto iniciatorė mokyklos direktorė Laimutė Strelčiūnienė, jau seniai brandinusi mintį senajam sodui suteikti naujos gyvybės, subūrė mokyklos bendruomenę bendrai veiklai. Visą pavasarį mokiniai, jų tėveliai, mokytojai galvojo, svarstė, kokiomis edukacinėmis priemonėmis galėtų papuošti senąjį mokyklos sodą, ką patys galėtų sukurti. Kūrė, dirbo ir tikėjo, kad pavyks. Taip sode, senųjų obelų paunksmėje, atsirado suoliukai, teniso stalas, ,,Domino“ žaidimas, šaškių lenta, lauko abėcėlė, foto studija, kviečianti žvelgti į pasaulį su šypsena, ,,Skambantys delfinai“, ,,Linksmasis buratinas“ ir kitos edukacinės priemonės bei žaidimai.

,,Linksmojo sodo“ atidarymo šventėje mokiniai žaismingai pristatė drauge su tėveliais, auklėtojais kurtus edukacinius žaidimus, pakvietė juos išbandyti. Mokyklos direktorė džiaugėsi pavykusia realizuoti ,,Linksmojo sodo“ idėja ir darniu mokyklos bendruomenės darbu. Ji dėkinga rėmėjams: UAB ,,Likmerė“ direktoriui Mindaugui Kasmauskiui, UAB ,,Kurklių karjeras“ direktoriui Dainiui Daškevičiui, mokinių tėveliams: Kazimierui Valiūnui, Ramūnui Bražėnui, Arvydui Savanevičiui, Irenai ir Gediminui Ramankevičiams, Ingai Marcinkevičienei, Jurijui Ofmanui, Tomui Čirbai, mokytojams Rimantui Grigucevičiui, Violetai Siličienei, Dariui Penkauskui, mokyklos priežiūros darbininkams Edgarui Pūkeniui, Antanui Beliauskui, klasių auklėtojams ir, aišku, vaikams. Renginio svečiai – Ukmergės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Irena Lukoševičienė ir Vidiškių seniūnas Virgilijus Štaras – sveikino mokyklos bendruomenę su gražios idėjos įgyvendinimu, linkėjo ir toliau taip darniai ir prasmingai kurti bei puoselėti mokyklos aplinką.

Tikimės, kad ,,Linksmasis sodas“ ne tik taps patrauklia erdve mokytis, kurti, žaisti, bet ir įkvėps naujiems sumanymams ir darbams.

Vidiškių pagr. mokyklos informacija

Ankstesnis straipsnisPOLICIJOS SUVESTINĖ: Dingo su telefonais; Smurtavo šeimoje; Vairavo neblaivūs
Kitas straipsnisMoteris gąsdinęs vyras nubaustas

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia