Pradžia Švietimas „Ryto“ specialiosios mokyklos projektas“Būkime kartu“

„Ryto“ specialiosios mokyklos projektas“Būkime kartu“

2475
0

Sausio viduryje „Ryto“ specialiosios mokyklos mokinai ir pedagogai aktyviai dalyvavo net keliose edukacinėse išvykose.

Mokyklos ugdytiniai, su pedagogais ir mokyklos direktore Elena Šemetiene dalyvavo socialiniame projekte“Būkime kartu“. Jį organizavo ne mokykloje, o Deltuvos senelių globos namuose. Jo metu ten gyvenančius senelius pradžiugino muzikiniu spektakliu „Po angelo sparnu“. Mažieji mokyklos ugdytiniai – Elfai su pedagoge Elvyra Černiauskiene pradėjo vaidinimą, paskleisdami šviesos, gėrio ir šilumos spindulius į visų susirinkusiųjų širdis, uždegdami spalvingas žėrinčias šviesas . Pagrindinis veikėjas – Šviesa (direktorė Elena Šemetienė) kartu su mažuoju elfu ieškojo meilės (mokytoja Daiva Klapatauskienė). Šios kelionės metu sutiko laimę (mokytoja Agnė Talalienė ) ,svajonę (mokytoja Regina Šimatonienė), viltį (mokytoja Liuda Čiuprinikovienė), atjautą(mokytoja Virginija Dupinienė), margaspalvius drugelius su mokytoja Jurgita Jurkevičiene.

Visi labai jautriai reagavo į šokį su šviečiančiais kamuoliais, kurį atliko pedagogai kartu su vaikais, sėdinčiais vežimėliuose. Šių šviečiančių kamuolių skleidžiama šviesa ir šiluma pasidalino vaikai, pedagogai su seneliais ir visais renginio dalyviais. Puikiai linijinius šokius šoko mažieji mokyklos ugdytiniai, mokiniai ir pedagogai. Už muzikinę vaidinimo dalį buvo atsakinga mokytoja Danguolė Paliukienė.

Prie šio vaidinimo ruošimo labai daug prisidėjo visa mokyklos bendruomenė: tėveliai, administracija, pedagogai, jų padėjėjai ir visi kiti mokyklos darbuotojai. Šio projekto kuratorės buvo direktorė Elena Šemetienė ir pavaduotoja ugdymui Virginija Šepetienė.

Mums visada gera ir malonu apsilankyti Deltuvos senelių namuose, nes ten gyvenantys ir dirbantys žmonės yra labai nuoširdūs, tolerantiški ir jautrūs.

Jasiuliškių socialinės globos namų bendruomenė pakvietė mus į vaidinimą-pasaką „Snieguolė ir 7 nykštukai“. Vaidinimas labai patiko, nes buvo šiuolaikiškas, muzikalus ir įdomus. Gerą įspūdį paliko nuostabaus balso solistas, puikiai šokanti snieguolė, įtikinamai sekanti pasaką pasakotoja ir labai gerai vaidmenis atliekantys kiti artistai. Ačiū Jasiuliškio socialinės globos namų bendruomenei už suteiktas teigiamas emocijas ir įspūdžius.

Mokytoja Virginija Dupinienė

Ankstesnis straipsnisPatarimai, kaip išsirinkti dulkių siurblį
Kitas straipsnisVVG laukia ateities iššūkių

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia