Pradžia Švietimas Respublikinėje pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencijoje ,,Eksperimentai kiekvienai dienai”

Respublikinėje pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencijoje ,,Eksperimentai kiekvienai dienai”

1501
0

Lapkričio 17 d. jaunieji gamtos mylėtojai kartu su savo mokytojomis rinkosi į Ukmergės Technologijų ir verslo mokyklą, kur vyko respublikinė pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencija ,,Eksperimentai kiekvienai dienai”.

Gausiame dalyvių būryje savo patyrimu dalijosi ir Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos 4 b ir 4 c klasių mokiniai – Viktorija Filačiovaitė, Augustė Navickaitė, Kamilė Petrauskaitė ir Vėjas Pranculevičius. Mokinius ruošė mokytojos Rita Gelūnienė ir Žydra Grybienė.

Mokiniai pranešime ,,Ir mažuose atradimuose – didelis pažinimas” pristatė tyrimus ir stebėjimus, kuriuos atliko pamokose, neformaliojo ugdymo užsiėmimuose, gamtoje bei namuose.

Konferencijoje įgijome daug naudingų žinių gamtotyros tema. Ypač sužavėjo jaunojo ūkininko pranešimas apie avyčių auginimą ir priežiūrą. Stebėjome drugelio metamorfozę.

Sužinojome, kad ir bulves galime panaudoti namų apšvietimui. Žavėjomės gėlės mimozos reakcija į dirgiklius.

Po konferencijos nustebino kvietimas apsilankyti mokomajame baldų gamybos ceche, kur matėme kompiuterizuotas stakles, pagamintus gaminius. Susipažinome su baldininko profesija. Labai patiko linksmoji konferencijos dalis sporto salėje su krepšininkais-šokėjais Justinu ir Martyna.

Džiaugdamiesi puikiai organizuota konferencija, šiltu priėmimu, gera nuotaika, po renginio skubėjome įgytomis žiniomis pasidalinti su draugais.

Dukstynos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos metodininkės
Rita Gelūnienė ir Žydra Grybienė

Ankstesnis straipsnisIlgiausių Metų! Melioratoriui – Rimantui Dūdai
Kitas straipsnisPo savaitgalio rungtynių „Vilkmergė“ nukrito vienu laipteliu

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia