Pradžia Švietimas Dėkojame Siesikų gimnazijos bendruomenei

Dėkojame Siesikų gimnazijos bendruomenei

1338
0

   Užsitęsusi pandemija neatpažįstamai pakeitė kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Į klausimą, ko labiausiai trūksta šiuo visam pasauliui sudėtingu laikotarpiu, daugelis atsakytų – bendravimo akis į akį. Tačiau mes, Ukmergės r. Siesikų gimnazijos bendruomenės tėveliai, būtent šiuo sudėtingu laiku turėjome progą pajusti, jog esame neatsiejame švietimo sistemos dalis, o bendravimas per nuotolį nėra kliūtis, kai ugdymo įstaiga stengiasi puoselėti glaudžius santykius ne tik su mokiniais, bet ir jų tėvais.

   Karantino laikotarpiu neliko galimybės atvykti į mokyklą ir aptarti vaikų elgesio, mokymosi rezultatų, tačiau Siesikų gimnazijai puikiai pavyko bendruomenę suburti virtualioje platformoje. Mes, tėveliai, aktyviau įsitraukėme į mokymo procesą, todėl pamatėme, kokią didelę  pagalbą mūsų vaikams teikia ne tik nuoširdžiai mokinių pažanga susirūpinę mokytojai, bet ir puiki pagalbos mokiniui specialistų komanda (logopedė, specialioji pedagogė, socialinė pedagogė, mokytojo padėjėja).

   Džiaugiamės, kad Siesikų gimnazija rūpinasi ne tik mūsų vaikais, bet ir mumis. Keturis vasario mėnesio pirmadienius praleidome prasmingai – dalyvavome psichologės Ilonos Zinkevičiūtės vedamuose pozityvios tėvystės mokymuose „Šeimos pagalba mokantis. Vaiko pažanga“. Užsiėmimų metu supratome, kad vieno recepto, kaip auklėti vaiką, nėra, tačiau, atsižvelgę į vaiko poreikius ir pritaikę keletą auklėjimo metodų, galime kurti pagarba paremtus tarpusavio santykius.

   Tad visų tėvelių vardu noriu padėkoti Siesikų gimnazijai už pagalbą ne tik mūsų vaikams, bet ir mums. Tikimės, kad ir toliau sėkmingai bei nuoširdžiai bendradarbiausime, o pasibaigus šiam sudėtingam laikui draugystę puoselėsim ir vaikų, ir mūsų pačių jau labai stipriai pasiilgtoje jaukioje gimnazijoje.

Dalia Kuliešienė
Ankstesnis straipsnisPrisiminkime perkusinės muzikos festivalius
Kitas straipsnisKaip pačiam užtaisyti pradurtą padangą?

Rašyk atsakymą

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia