Pradinis Sportas Futbolas Ukmergietės Merginų elitinėje futbolo lygoje antroje vietoje

Ukmergietės Merginų elitinėje futbolo lygoje antroje vietoje

2129
0

Artėja prie pabaigos Merginų elitinės futbolo lygos pirmas ratas. Likus sužaisti vienerias rungtynes Ukmergės merginos šešių komandų lygoje – antros.

3 turo rungtynės buvo žaidžiamos spalio 15–16 dienomis. Turą pradėjo Gargždų FK „Banga“ nugalėdama FK „Kauno Žalgirį“ net 5:0. Tris įvarčius pelnė gargždiškė Viltė Švarcaitė, po vieną – Smiltė Vaitkevičiūtė ir Estela Tamošauskaitė. Turėdamos 4 taškus gargždiškės pakilo į trečiąją vietą.

LFF stadione vykusiame sostinės derbyje savo pranašumą parodė MFA „Žalgiris“ ekipa, įveikdama FK „Vilnių“ rezultatu 3:0. Nugalėtojoms įvarčius pelnė Žemyna Lekavičiūtė, Gytė Ulenskaitė ir Paula Saulėnaitė.

Pirmajame kėlinyje pelnytų įvarčių pakako Ukmergės SC komandai. Ji Utenoje iškovojo trečiąją pergalę rezultatu 4:2. Ukmergiškių komandoje Meida Proscevičiūtė įmušė tris, o Saulutė Railaitė – vieną įvartį. FA „Utenio“ komandoje įvarčius mušė Kamilė Medvedeva ir Ugnė Kvartūnaitė.

Po spalio 22 dienos turo vienvaldėmis turnyro lyderėmis tapo Vilniaus MFA „Žalgirio“ komanda. Ji svečiuose net 7:0 nugalėjo Ukmergės SC komandą. Vilnietėms Žemyna Lekavičiūtė ir Kotryna Maželytė pelnė dublius, rezultatyviai prisidėjo ir Agnė Juozulynaitė su Austėja Petkevičiūte.

FA „Utenis“ rezultatu 2:1 įveikė gargždiškes ir iškovojo savo pirmąją pergalę. Įvarčius pelnė Ugnė Kvartūnaitė, Kamilė Medvedeva bei Viltė Švarcaitė. FK „Vilnius“ pakilo į trečią vietą, po dviejų pelnytų įvarčių Kaune. Antrajame kėlinyje pasižymėjo Aistė Šveckutė ir Marta Lipnickaitė, fiksavusios rezultatą 2:0.

Kitas Merginų elitinės lygos turas, vyks spalio 25-ąją Gargžduose ir Vilniuje. Tai bus paskutinis 2020 metų turas.