Sportas Miesto šventėje

3558
0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Miesto šventės proga buvo surengta daugybė sportinių varžybų. Futbolo, krepšinio aikštelėse varžėsi vaikai, neįgalieji bandė taiklumą „Bočios“ aikštelėje, galiūnai stengėsi iškelti kuo daugiau galiūnų varžybose. O daugiausiai žiūrovų sulaukė varžybos pagrindinėje Miesto šventės dienoje, miesto centre – Kęstučio aikštėje.

Jaunosioms šokėjoms pradėjus varžybas, rungtyniavo mažieji futbolininkai, kamuoliukus mėtė „Bočios“ sportininkai, nemažai varžybų buvo skirta ir gimtadienio svečiams, pavyzdžiui, buvo galima varžytis kas taikliau mes žiedą ar kas mėtydamas svarmenis surinks daugiau taškų.

Miesto šventės paplūdimio tinklinio varžybose dalyvavo 10 komandų.

Mišrioje komandų grupėje nugalėjo „Evelina ir Deividas“. Antrą vietą iškovojo ukmergiečių „Maskatavo“ komanda, trečią širvintiškių „Vienas“.

Respublikiniame neįgaliųjų „Bočios“ turnyre dalyvavo 9 komandos iš Šiaulių, Kauno, Kėdainių, Marijampolės, Rokiškio ir Ukmergės. Čempionų taurę iškovojo Šiaulių „Entuziastas-2“ komanda, sidabrą – Kėdainių „Kėdainiai“, bronzą – Rokiškio „Olimpija“.

Į savo respublikinį turnyrą 6 jaunųjų futbolininkų komandos. Ukmergę atstovavo net trys Sporto centro auklėtinių gimusių 2007, 2008, 2009 metais komandos, dvi komandos – Jonavą ir Vilniaus FK Rabona komanda.

Kovoje dėl I-II vietų FK Jonava 3-0 nugalėjo Ukmergės SC 2007 gimusius sportininkus (treneris Julius Butkus). Kovoje dėl III-IV vietų Ukmergės SC 2009 metų gimusių sportininkų komanda (treneris Romas Kiulkis) 3-1 nugalėjo FK RABONA.

Galutinė komandų rikiuotė:
I vieta – FK JONAVA
II vieta – UKMERGĖS SC ’07 – treneris J. Butkus
III vieta – UKMERGĖS SC ’09 – treneris R. Kiulkis.

Geriausi komandų žaidėjai:
FK JONAVA – Pijus Ruzgys
FK JONAVA-2 – Kasparas Norvila
UKMERGĖS SC ’07 – Matas Vasiljev
UKMERGĖS SC ’08 – Eimantas Rupšys
UKMERGĖS SC ’09 – Rapolas Putinauskas ir Žilvinas Atkočiūnas

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse vyko krepšinio turnyras treneriui Algirdui Sabuliui atminti. Po įtemptos kovos turnyre 1 vietą iškovojo Ukmergės SC „Vilkmergėlės“ komanda (trenerė Anželika Martikonienė). 2 vieta – Marijampolės ŽSM „CIE LT Forge“ (trenerė Ela Bajarūnienė), trečia – komanda iš Alytaus (trenerė Milda Sauliūtė).

Ukmergės savivaldybės įsteigti asmeniniai prizai atiteko geriausioms komandų žaidėjoms: Viltei Strumeckaitei (Ukmergė), Emilijai Dapkūnaitei (Marijampolė), Gabijai Krygerytei (Alytus). Šio turnyro geriausia žaidėja tapo Ukmergės SC „Vilkmergėlės“ komandos žaidėja Kamilė Deksnytė.

Ukmergės sporto klubas „Mokas“ įsteigė prizus naudingiausioms turnyro sportininkėms: Mijai Kuodytei (Ukmergė), Rusnei Norkevičiūtei (Marijampolė), Liepai Vainaitei (Alytus). Jauniausioms žaidėjoms: Gytei Pupelytei (Ukmergė), Tomai Petkevičiūtei (Marijampolė), Samuelai Juselytei (Alytus).

Turnyrui teisėjavo Ukmergės SC teisėjai: Nojus Bundonis, Kajus Narkevičius, Dominykas Želnys, Romualdas Rukas, Tomas Musteikis, Vesta Peregorodejevaitė, Karolina ir Evelina Pupelytės.