Pradinis Sportas Futbolas Mergaitės kovojo futbolo turnyre Utenoje „Utenis CUP“

Mergaitės kovojo futbolo turnyre Utenoje „Utenis CUP“

2123
0

Birželio 16 d., Utenos „Utenio“ stadione finišavo dvi dienas vykę „Utenis CUP 2019“ turnyrai, į Uteną sutraukę per 300 rungtyniavusių, treniravusių, palydėjusių ir palaikiusių.

Prie „Utenis CUP“ prisijungė ir mergaitės – šeštadienį ir sekmadienį Utenos Dauniškio gimnazijos stadione varžėsi WU15 komandos iš Vilniaus, Ukmergės, Marijampolės, Alytaus ir Slavučič (Ukraina) ir šeimininkės, FA „Utenis“.

Ukmergės sporto centro futbolininkės rezultatu 7:0 įveikė Utenis 2 komandą, 4:2 įveikė Slavutič komandą, 3:1 įveikė MFA Žalgiris komandą, ir 2:1 laimėjo prieš Utenis 1 komandą.

„Utenis CUP“ turnyruose pralaimėtojų nebuvo ir turnyro dalyvių medaliais apdovanoti buvo visi žaidėjai bei treneriai.

Absoliučiai geriausia turnyro žaidėja buvo pripažinta Livija Toropovaitė. Ukmergės sporto centro komandoje geriausia žaidėja pripažinta Kamilė Ivanovaitė.

Mūsų komandos žaidėjos Kamilė Ivanovaitė ir Meida Proscevičiūtė pakviestos į Lietuvos merginų U-15 stovyklą Kaune.

Geriausiems komandų žaidėjams, turnyro žaidėjams ir vartininkams buvo įteikti asmeniniai prizai, o geriausios komandos – apdovanotos „Utenis CUP 2019“ taurėmis ir medaliais.