Pradinis Sportas Kitas sportas Medaliai ukmergiškiams iš sambo varžybų Daugpilyje

Medaliai ukmergiškiams iš sambo varžybų Daugpilyje

2361
0

Šių metų vasario 29-kovo 1dienomis Latvijos mieste Daugpilyje vyko atviras Latvijos sambo čempionatas ir Tarptautinis sambo turnyras “DAUGAVPILS SAMBO OPEN 2020” bei mokomoji treniruočių stovykla. Į šį čempionatą bei turnyrą atvyko sambo sporto šakos kovotojai iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos, iš viso virš 300 šimtų sportininkų.

Ukmergės sporto centrą šiose varžybose atstovavo 10 imtynininkų. Jų treneris Eugenijus Simonaitis su tėvelių palyda taip pat vyko į šį renginį. Mūsų kovotojai į Ukmergę parsivežė keturis medalius – tris sidabro ir vieną bronzos.

Geriausiai sekėsi kovoti Kaparui Žoldasbekovui (57 kg. svorio kategorija), Tautvydui Linartui (50 kg.) ir Vytautei Navickaitei (32 kg.). Šie sportininkai preliminarinėse kovose įveikę po kelis varžovus pateko į finalines kovas. Finalinėse kovose nežymiai pralaimėję susitikimus, jiems atiteko sidabro medaliai. Arijus Augūnas (38 kg.) dvi kovas laimėjo skausmingais rankų laužimais, tačiau kovoje dėl patekimo į finalą pralaimėjo Baltarusijos sportininkui. Kovoje dėl trečiosios vietos Arijus sugebėjo atlikti skausmingą rankos laužimą Estijos sportininkui ir iškovojo bronzos medalį. Arijui Augūnui atiteko ir varžybų organizatorių įsteigtas specialus piniginis prizas už daugiausiai kovų laimėtų skausmingais veiksmais.

Taip pat labai gerai kovojo ir Astijus Folmer (50 kg.). Šis sportininkas įveikė du varžovus, bet pralaimėjo kovas dėl patekimo į finalą bei dėl trečiosios vietos, liko penktas.

Sekmadienį sportininkai dalyvavo tarptautinėje mokomųjų treniruočių stovykloje su kitų šalių sambo kovotojais. Ši stovykla mūsų sambo kovotojams labai naudinga tęsiant pasiruošimą ateinantį savaitgalį Šiauliuose vyksiančiam Lietuvos jaunimo ir vaikų sambo čempionatui.

Sportininkus treniruoja ir varžyboms ruošia sporto mokytojai Eugenijus Simonaitis ir Artūras Sakas.