Home Sportas Įvyko tradicinis bėgimas

Įvyko tradicinis bėgimas

473
1

Šalyje siaučiantis COVID-19 koreguoja ir sporto renginius. Kasmet Vasario 16-ąją vykstantis tradicinis respublikinis bėgimas Pabaiskas-Ukmergė turėjo persikelti į virtualią erdvę – bėgikai turėjo užsiregistruoti Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijoje ir su bėgimo programos pagalba įrodyti, kad vasario 15-21 dienomis nubėgo maršrutą lygų 11,6 km.

Nors dalyvauti tradiciniame renginyje panoro 542 bėgikai, užfiksuoti tik 462 rezultatai. Bėgime dalyvavo bėgikai ne tik iš Lietuvos, bet bėgo sportininkai Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Tailande, Olandijoje.

Bėgime dalyvavo bėgikai iš 70 organizacijų, o aktyviausiai dalyvavo Kauno bėgimo mėgėjų klubas – 117 dalyvių. Aktyvūs buvo Pasvalio „Vėtra“, Žagarės bėgimo klubas, klubas „Sveikas kodas“ iš Vilniaus. Bėgime dalyvavo ir 25 ukmergiškiai.

Vyriausias bėgikas – 1935 m. gimęs Vytautas Bėrauskas iš Merkinės. Jauniausias – 2018 metais gimęs ir 100 metrų įveikęs Rokas Eimontas iš Radviliškio.

Bėgikams bus išsiusti atminimo medaliai, aktyviausiems klubams – taurės. Medaliai bus išsiusti į savivaldybių administracijų Sporto skyrius.

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here