Pradinis Sportas Įvyko rajono stalo teniso pirmenybės

Įvyko rajono stalo teniso pirmenybės

969
0

Rajono stalo teniso pirmenybėse rungtyniavo 12 vyrų ir 6 moterys. Visiems sužaidus paaiškėjo vyrų ir moterų, bei dvejetų nugalėtojai.

Vyrų grupėje čempionu tapo Kęstutis Gleiznys, antrą vietą iškovojo Eugenijus Kuodelis, trečią – Alvydas Paknys.

Moterų grupėje čempione tapo Aušra Strumilienė, sidabro medalį iškovojo Miglė Lukaševičienė, bronzą – Agnė Mickūnaitė.

Dvejetų varžybose čempionais tapo Eugenijus Kuodelis ir Kęstutis Gleiznys, antri – Alvydas Paknys ir Feliksas Lermanas, treti – Rimantas Mačiulis ir Justinas Dutkus.

Varžyboms teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėjas Vincas Franckaitis. Pastarasis į Ukmergę atvežė ir leidinių, rakečių, kamuoliukų, ženklelių kolekciją apibūdinančią Lietuvoje šiemet minimą Stalo teniso kelią per 95-metį. Nes stalo tenisas Lietuvoje pradėtas žaisti dar 1927 metais. Jis priminė Lietuvos stalo teniso kelią, geriausius žaidėjus, apibūdino šiandieninę stalo teniso padėtį. Šiandien daug jaunimo žaidžia užsienio stalo teniso klubuose, rungtyniauja svarbiose varžybose. O Ukmergės stalo teniso komandos vadovui ir varžybų organizatoriui Viliui Petrauskui V. Franckaitis įteikė nacionalinės kategorijos teisėjo pažymėjimą.