Pradinis Gyvenimas Paminėta senjorų diena

Paminėta senjorų diena

1251
0

Nemokamos kelionės miesto maršrutiniais autobusais, nemokama kava ir arbata, nemokami kino filmai Kultūros centre. Ir pagarba. Tai svarbiausia, kas supo senjorus pirmąją rudens dieną. Šiais metais ši diena kitokia kaip kasmet. Dėl pandemijos nebuvo koncerto, į minėjimą Vl. Šlaito viešojoje bibliotekoje buvo pakviesti tik senjorų kolektyvų vadovai ir padėkos raštais apdovanoti senjorai.

„Simboliška, kai gamta ruošiasi pailsėti, švenčiame senjorų dieną,“ – tokiais žodžiais pradėjusi šventę renginio vedėja Kultūros centro direktorė Rasa Graužininė pagroti pakvietė Edvardą Ratautą iš Kultūros centro Veprių skyriaus. Jį pakeitė jaunosios kartos atstovės – „Garsiukų“ dainininkės.

Rajono meras Rolandas Janickas, sveikindamas senjorus, paminėjo, kad pasiaukojantis darbas artimui, kitiems žmonėms, šiandien, pandemijos metu yra dar svarbesnis. Dėkojo susirinkusiems už pagalbą, susitelkimą ir pasiaukojimą.

Buvo pristatyti senjorus vienijančių bendrijų vadovai: Pedagogų veteranų klubo „Dar ne ruduo“ pirmininkas Rimantas Grotuzas, Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Ukmergės skyriaus pirmininkas Stanislovas Laurinavičius, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Ukmergės rajono bendrija pirmininkė Vaidutė Sakolnikienė, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ pirmininkas Valmantas Naraškevičius.

Mero padėkomis buvo apdovanoti:

Pedagogų veteranų klubo „Dar ne ruduo“ narės Audronė Baronienė ir Olga Kočiubėj. Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Ukmergės skyriaus nariai: Zita Grincevičienė, Janina Laužeckienė, Aldona Satkūnaitė ir Edvardas Šembergas. Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Ukmergės rajono bendrija nariai: Algimantas Kacevičius, Irena Mikienė, Zuzana Stunžėnienė, Aldona Vilkelienė. Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Ukmergės klubo „Viltis“ narės: Stasė Vagonienė ir Janina Zimblienė.

Renginį pabaigė romansas, kurį atliko Kazio Šermukšnio vadovaujamas kolektyvas iš Kultūros centro Šventupės skyriaus.

 

Ankst straipsnisNežinote, kaip prižiūrėti plastikinius langus? Tiesiog įsiminkite šiuos paprastus patarimus
Sekantis straipsnisXXII Lietuvos svarsčių kilnojimo dvikovės čempionatas

Atsakyti:

Prašome įrašyti komentarą
Prašome įrašyti vardą